kızlar bebegim gıripp

çixgxdem-xoxzal

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Ocak 2008
573
2
34
senağlama slm kızlar nasılsınız bebegim grip olduu cok üzgünüm sürekli öksürüp hapsuruyo dün doktr götürdükk bogazlarında bisey yok sadece sırtında azıcıkk hırıltı var dedi cook üzülüyoruum oo agladıkca bende aglıyorum tutamıyorum kendimii canım cook sıkkınnsenağlamasenağlamasenağlamasenağlamasenağlamasenağlama

en kısa zamanda iyileşir inşallah. hasta olmadan hiç çocuk büyüten duymadım ben. vücutları yavaş yavaş bağışıklık kazanacak. üzülme sen. iyileşir Allah ın izniyle... geçmiş olsun canım

geçmiş olsun canım yaaa düzelir inşallah korkma mikroplara alışkın çocuklar daha sağlıklı oluyorlar çokta titizlenmemek lazım.üzülme acil şifalar diliyorum

Canım çok geçmiş olsun benimde bebeğim bu zamana kadar 2 kere grip oldu ilki kolay atlattık ama ikincisi çok kötüydü yavrum nefes alamadığı için uyuyamıyordu arkasına yanlarına yastıklarla destekler yaptık annemle öyle uyuttuk ama atlattık ama atlatana kadar bende atlattım kafayı tekrardan geçmiş olsun size

canım geçmiş olsun.... nasıl bebişin düzeldimi biraz? korkma geçer allah daha büyük dert vermesin üzülme canım bak sen üzülürsen bebişin nasıl iyileşicek sen iyi olucaksınki iyi bakasın ona. senin stresinde bebeğe geçer moralini yüksek tut.

canım benim bebişimde 60 günlükken grip olmuştu,teyzesinden ona geçmişti.1 hafta sonra iyileşmişti.serum fizyolojik falan kullanmıştı.seni çok iyi anlıyorum insan çok üzülüyor.ama buda geçecek inşallah üzülme canım.Allah başka dert vermesin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…