Kızlar bana yardımcı olun 1 Ekime kadar en az 10 kilo vermem lazım 5 kilo verdim bile ama destek;(

Gullumay

Life is good
Kayıtlı Üye
27 Temmuz 2015
51
23
29
Kızlar ben 20 yaşında 172 boyunda şuan 74 kilo bi kızım. Hayatımda ilk kez 81 kiloya çıktım ve o gun karar verdim 23 hazirandan itibaren diyet ve hareket yapıyorum ve 74 kiloya inebildim sonunda. Ama eskiden kilo alsam bile 63 olurdum hiç degilse eski halime dönüp sonra biraz daha Zayıflamak Istiyorum en son hedefim 60. Bilgilerinize ihtiyacım var ; (

Açıklama gereği "Diyet Grupları" bölümünde yeni bir oluşuma gidilmemektedir:
http://www.kadinlarkulubu.com/diyet-gruplari/245968-bolum-aciklamasi-lutfen-okuyunuz.html
(Destek alarak ve birlikte zayıflamak istiyorsanız linkteki grupları inceleyip, katılımda bulunabilirsiniz.)

Bu nedenle forumda açmış olduğunuz konuyu, içeriğini gözeterek "Diyet Soru/Cevap" alt forumuna taşıyorum.

Sağlıklı zayıflamalar ve keyifli paylaşımlar dilerim.

Canim bende tam 1 yil once seninle ayni olculerdeydim kisa bir zamanda 20 kilo verdim isvec diyetini denemistim ancak agir oldugu icin 4.gunde 4,5 kilo gitmisti ama birakmak zorunda kaldim eger sagligini etkilemezse onu tavsiye ederim sedece 13 gunde 7 ile 15 kilo arasi kayip oluyomus ayrica bunun yaninda bol bol hareket ve suyla destek yapabilirsin ve benim kilo vermemde limonlu ve karbonatli suda cok isime yaradi tatlari igrenc oteside olsa yediklerini hemen yakiyer ve metabolizmayi hizlandiriyor umarim bu bilgiler ise yarar :KK15::KK5:

X