kızlar bana yardım edin!!

cagancuk

küçük aşkımla çok mutlym
Kayıtlı Üye
20 Ocak 2009
1.343
2
40
kızlar son bi kaç gündür sütüm yetmiyo oğlumasenağlama emdikten sonra ağlıyo sürekli.mama veriyorum biraz susuyo ama oda yetmiyo galiba 2 ölçü veriyorum çünkü.3.5 aylık ayına göre 6 ölçü falan yemesi gerekiyo ama korkuyorum çok tombiş olcak diye.zaten 8 kiloya yaklaştı ayına göre tombiş birazcık.doktoruda verme diyo ama çok yavrum yetmiyo süt.bebişine mama veren varsa ne kadar veriyosunuz günde yardım edin bana noooluuur.

ben günde 5 defa falan 4 ölçek veriyorum.bazen yiyor bazen bitirmiyor hepsini.gündüz emmiyor zaten.geceleri emiyor benimki.gündüz mama yiyor.

benim cadımda geceleri emiyor gündüz mama veriyorum bazen 4 bazen 5 ölçek veriyorum.

kızlar son bi kaç gündür sütüm yetmiyo oğlumasenağlama emdikten sonra ağlıyo sürekli.mama veriyorum biraz susuyo ama oda yetmiyo galiba 2 ölçü veriyorum çünkü.3.5 aylık ayına göre 6 ölçü falan yemesi gerekiyo ama korkuyorum çok tombiş olcak diye.zaten 8 kiloya yaklaştı ayına göre tombiş birazcık.doktoruda verme diyo ama çok yavrum yetmiyo süt.bebişine mama veren varsa ne kadar veriyosunuz günde yardım edin bana noooluuur.

canım seninki tombişmiş gerçekten, sen doktorunu dinle,ama tabi aç da bırakma, sonra kilo alımı yavaşlıyormuş.ve ağladığına göre 2 ölçü yetmiyor demekki, sen doktorunla tekrar konuş canım

X