Makyaj Ürünleri Kızlar bana yardım edin lütfen SHE hakkında

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

olympe

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
25 Nisan 2007
40
0
She Colors Lippy Lollipop Lipstick - L22 Lips On Fire - Ruj
$she-colors-lippy-lollipo_6741.jpg

Merhaba kızlar vakti zamanında she'nin bu kırmızı rujunu almıştım ve çok severek kullandım aldığım dönemde her yerde she standı olduğundan hiç üretimin durdurulacağı aklıma gelmedi ve stok yapmadım.Şimdi yana yana bu ruju arıyorum aynı renk ve formda bir ruj bulabimek için bir çok markanın kırmızı rujunu denedim kaliteli kalitesiz ucuz pahalı ama bu rujun yerini hiç biri tutmadı.:KK43:
Biliyorum üretim durduruldu fakat halen daha elinde she ürünleri kalan yerler olacağını ümid ederek konu açayım dedim she ürünleri satan yerler biliyorsanız kozmetik alışverişi yaptığınız yerlerde bu ruju gördüyseniz lütfen bana yardım edin.:KK69:
Kullanilmis olanları bile alabilirim .:KK43:

Son düzenleme:
Evet renkli kozmetik ürünü durdurulmuş tekrar üretilmeyecekmiş ben bu gün firmalarını arayım müşteri temsilcileriyle görüştüm zaten internet satışlarındada hep stokda yok diyor :KK43:

cnm sana tavsıyem shiseido ya bakman .emınım bulursun ıstedıgın rengı .gercekten hem dokusu cok kalıtelı .hem de renk yelpazesı cok genıs .

ha bırde deborah markayı onerebılrım . watson da bulabılrsın .kırmızının bırsuru cesıtını yapmıslar .ben de mercan kırmızı ve nar cıcegı kırmıızısı mevcut.

suzans yarın alışveriş merkezine gidecem bakarım önerdiğin markalarada cnm en az 20 tane kırmızı ruj aldım she deki formu yakalayamadım biraz takıntılıyım sanırım sevdiğim şeyi bulamayınca hiç bir şey beğenemiyorum:KK43:

X