kızlar bana ne oluyor

zelixsx82

RABBİME SONSUZ ŞÜKÜRLER..
Kayıtlı Üye
22 Kasım 2007
2.505
12
41
kızlar moralim sıfır pazartesi regl günümdü hala daha olmadım bugün gidip bir test yapayım dedim gidip kan testi yaptırdım günümü geceli 3 gün oldu değerim 0.41 yani negatif acaba bana ne oluyo kan testi hemen çıkar dimi yoksa daha erkenmide negatif çıktı lütfen bana bir akıl verin inanın yıkılmış durumdayım

canım maalesef kan testı hemen cıkıyor..lutfen kendını bukadar yıpratma canım..hormon duzenını bu kadar stres yaparak bozabılırsın..hayırlısı olsun ınsallah bebısın en kısa zamanda sana gelecek annesı sen yeterkı stres yapma..

sevgıler..a.s.

Gebelik olsaydı beta hcg tahlilinde çıkardı. gününü geçmişsin çünkü. biraz daha bekle derim. moralini bozma hemen. stres yapma. inşallah en yakın zamanda sende mutlu haberi alırsın.

3 gün gecikme bence dogru sonuç vermeye bilir,bunu DR a sorsan daha iyi olur sanırım en azından 1 hafta geçmeli diye biliyorum ben...hayırlısı olsun inş..

zelişcim eğer karar verdiysen ki bu belli
zaman kaybetmeden doktora git canım
ben 7 aydır bekliyorum, geçen ay bir doktora gittim
yumurtalarım gelişmiyormuş meğer
ben de ha bu ay, ha öbür ay diye bekleyip duruyordum.
onun için bu ay doktora gidicem hayatım.
gerçi ne zamandır bebek istediğini bilmiyorum ama
birkaç aydır olmuyorsa sen de bir görün doktora derim ben
Allah hepimize sağlıklı hayırlı yavrucuklar versin........

canım teşekküe ederim ben 6 aydır çocuk istiyorum bu ay çok umutlandım ama sonucu alınca yıkıldım hele bir bakıyım ne zaman adet olurum belki bende giderim bu ay doktora

Merhaba...Bence kendinizi bu kadar üzmeyin.Aynı evrelerden ben de geçtim.Her ay bekleyiş,sonradan hüsran.İnanın insanı nasıl yıprattığnı çok iyi biliyorum.Ama insan içindeki inanca ve umuta sıkıca bağlanınca hiçbirşey onu yıldırmıyor.Siz sadece allahtan hiç umudunuzu kesmeyin.Benim kızımda bana 10 aydan sonra geldi.Hem de ikimizede de problem olmamasına rağmen.Doktora gözüktüğümüz ay hamile kaldım.Bu sadece psikoloji işi.Doktor probleminiz yok dedi,ben hamile kaldım.O yüzden bu konuya çok takılmayın.İnanın faydasını göreceksiniz..

canim bence biraz daha bekle eger adetin 1 hafta gecerse ozaman bence kan testini bidaha yaptir derim hakkinda hayirlisi olsun canim

ya kızlar ben şunu merak ediyorum acaba bu kan testi erkenden cıkmama ihtimali varmı çok kötü haldeyim allahım kimseyi çaresizce bekletmesin yıkılmış durumdayım

erkenden çıkmama ihtimali var kardeşim en az 1 hafta beklemen gerekiyor benim 2.haftada 82 çıkmıştı yalnış hatırlamıyorsam doktor 3 gün sonra yükselir demişti ve 200 ün üzerindeydi .

senin için daha erken bence biraz daha bekle biliyorum çok zor ama beklemekten başka bişi gelmior insanın eline..hakkında herşeyin hayırlısı olsun...

ya kızlar ben şunu merak ediyorum acaba bu kan testi erkenden cıkmama ihtimali varmı çok kötü haldeyim allahım kimseyi çaresizce bekletmesin yıkılmış durumdayım

canım beta hcg de yanılma payı oldukça azdır beklenen adet gününden yaklaşık 10 gün önce dahi yaptırsan çıkabiliyor...

moralini bozma....

herşey gönlünce olsun...:1hug:

canini sikma arkadasim,insallah kötü bi sey yokdur,pozitif dusunki pozitif sonuc alasin,belkide gec döllenme olmusdur,ondan degerlerin az dir ,bence 2,3 gun bekle tekrar yapdir kan testini.insallah guzel haberlerini beklioruz canim...

canım zelişim.... bende 18 matta regli olacaktım.... ve reglim gelmedi... bi sevindim...ama malesef dün geldi reglim.... dr strese bağlı gecikme dedi....rabbim hakkımızda hayırlısını versin... ben de çok üzgünüm... bu ay yine boş çıktı bebeğim..... ne yapcaz böle yaw..dr larda bi çare bulamıyor... ben iyice umutsuzluğa kapılıyorum zelişim.... çok fena bi durum .... artık ne yapcamı da şaşırdım... bi şey bana fayda etmiyor.... dualarımla ayakta durmaya çalışıyorum....

hürremim seni bir kat daha anlıyorum canım o kadar yıkılmışımki anlatamam bugün 4. günüm günümü geçeli çok umutlanmıştım ama inşallah bizimde buradan hamişliğimizi haykıracağımız günler gelir

canım benim hissedebiliyorum beni anladığını.....
ahhhh zelişim dun mubarek kandil günü tüm gün boyunca ağladım yüzüm gözüm şişti.... kimseye bişi söleyemiyorum zaten....ama ne yapayım kader mi desem ,şanssızlık mı desem,yoksa olması gerekenmi desem bilemiyorum...senağlama
artık bi başlık açmamaya bile bu sitede yüzüm kalmadı... millet beni ayıplıcak, yeter dicek, senin var hala konuşuyosun.... ama öle diil işte çok acayip bi durum....kelimelerle ifade etmede bile güçlük çekiyorum....bazen dibe vuruşlarım arkadaşlara tuhaf geliyor.. ancak yaşayan anlayabiliyor....neyse ben bu konuyu uzatır dururum...
rabbim hayırlısı neyse onu nasib etsin.....dilerim dediğin gibi olur ve hamiş olduğumuzu biz de haykıra bileceğimiz günleri görürüz...sevgiyle ve umutla kal......a.s.

CANIM AYNI DURUM GEÇEN AY BENDEDE OLDU 3 GÜN GEÇTİ TAHLİL YAPTIRDIM.0,175 ÇIKTI İNSAN YIKILIYOR AMA DİMDİK AYAKTA DURMAMIZ LAZIM.BEBEĞİMİZ İÇİN.HİÇ MORELİNİ BOZMA BEBEĞİMZ KARNIMIZA GELECEĞİ ZAMANI BİLİYOR.EN GÜZEL ZAMANDA GELECEK BİZE SĞRPRİZ YAPICAK CANIM.BU ARADA ADET DÜZENSİZLİĞİ SANIRM KAFAMIZI ÇOK TAKIYORUZ YA ACABA BU AY OLUCAK MI DİYE O YÜZDEN GEÇİKİYOR.....
TATLIM BOZMA MOELİNİ EN ÖNEMLİSİ MORELNİN BOZUK OLDUĞUNU EŞİNE BELLİ ETME EŞLERİN MORELİ BOZUK OLDUĞUNDA SPERM SAYISI DÜŞÜYORMUŞŞ

teşekkür ederim canım ama moral bozmamakta elde değil çok ağladım bugün eve geldiğimde eşimin yanında ağlamıyacama kendi kendime söz verdim ama malesef beceremedim eşim boşver kafana takma diyor moralini bozma dur bakalım diyor o benden daha sakin ama elde deil canım

ay canım senın bu söylediğin bana bir ümit oldu biliyonmu keşke öyle olsa canım keşke peki sen şuan hamilemisin 2 haftada beklerim hamile olacağımı bilsem

............................................................................

kızlar bugün adet oldum ......................................

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…