Kızlar bana da yardım eder misiniz?

E

EU2

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi EU2
Merhaba arkadaşlar bende yardımlarınızı bekliyorum, kuzenimin nişanı var siyah bir elbise,siyah ayakkabı ve siyah bir çanta aldım,bunlar birbirlerini tamamlıyorlar ve uyumlular mesela elbisemde göğüsün hemen altında bi taş var çantamda da var,ayakkabımın bazı renkleri çantamda ve elbisemde mevcut,kendimizce bi şeyler yaptık işte, şimdi ben size acaba siyah çorap mı yoksa ten rengi çorap mı giysem diye soracaktım .Makyajımı nasıl yapmalıyım,gözlerimin kendisini göstermesini istiyorum,beyaz tenliyim kahverengi saçlarım var ve üçüncüsü saçlar, saçlarımda da hem yüzümü hem de elbisemi ortaya çıkarabilecek bi model istiyorum.bunları kuaförde de konuşucam fakat sizinde fikirlerinizi almak istedim,cevaplarınız için şimdiden teşekkürler

• Konu Sahibi EU2
Canım bence parlak ten rendı bı çorap gıyın ayrıca elbısenın boyu ne kadar? dekolte olayı var mı?saçlarınıda bence tamamen toplatma yarım dagınık doğal duran bı model yaptır.eğer beyaz tenlıysen parlak grı,grının tonları ve tugla renklı allıkla hoş durur.gözlerın iriyle altına ve üstüne kalem cektir.umarım makyajını ıyı yaparlar. sımdıden ıyı eğlenceler bacım

• Konu Sahibi EU2
Sileli teşekkür ederim:),parlak ten rengi demişsin ama ben çok abartılı yada gösterişli olmak istemiyorum açıkcası ya da parlak benim pek hoşuma gitmediği için öyle düşünüyorum,elbisem dizimin biraz daha üstünde,dekolte filan yok öyle,elbisem askılı önü normal açıklıkta, v şeklinde dekolte kısmı,aslında saçlarımı topuz istiyorum ama sırtımda sivilce ve sivilce izleri olduğu için sırtımında pek açık olmasını istemiyorum açıkcası(fondetenle bişiler yapcaz artık),ama büyük ihtimalle senin dediğin gibi yarım dağınık doğal bi model istiyorum,makyaj önerin için de sağol, dediğin gibi inşallah güzel yaparlar

• Konu Sahibi EU2
çorap kesinlikle siyah giyme tatlım..sade ten rengi olsun..zaten baştan aşşa siyahsın,iyice kararma...sırtında sivilce varsa saçlarını açık bırak,o kadar uzun değilse çıtçıt tak..kahküllerini arkaya topla minik taşlı bir toka ile,,yüzün o zaman meydana çıkar..mesela fahriye evcen gibi...siyah göz makyajı yapma..yeşl olsun göz makyajım...rujun şeker pembesi..sakın kırmızı yada koyu renk yapma..dengele..giydiklerin koyu,makyajın hafif olsun..ten rengi porselen görüntü veren bir fondoten uygula..hafif pembe allık..duru ol..su gibi..sositososito...sana fikir olsun resim koyuyorum..

aynı böyle yap yüzün ortaya çıksın..

• Konu Sahibi EU2
eferin aso çok güzel anlatmışsn

arkadaşıma katılıyorum :lepi:

• Konu Sahibi EU2
saçlarının yüzünü ve elbiseni göstermesini istiyosan cnm..ya topuz yaptırıcaksın yada şık bi şekilde toplatıcaksın..çorap olarakc-sa..sihay süper incelerden tavsiye ederim.makyaşın..beyaz-siyah gölgeli olursa güzell olur bence..

• Konu Sahibi EU2
_AsO__ patient.t yarennkara öncelikle çok teşekkür ederim ilginize,elbise dizimin biraz üstünde olduğu için siyah çorapla denedim dün, hoşuma gitti büyük ihtimalle çorabım siyah olacak,saçlarım maşallah uzun bi türlü kestirmeye kısmet olmadığı için uzadı da uzadı şimdi işime yarayacak,fondotenle de biraz kapatırım sivilceleri,aslında siyah göz makyajı hoşuma gidiyor fakat sizin de dediğiniz gibi baştan aşağıya siyah olmim ( AsO makyaj tavsiyelerin hoşuma gitti:))

• Konu Sahibi EU2
kızlar bu saç modelleri nasıl birde kızın yüzündeki makyaj nasıl :)

• Konu Sahibi EU2
eferin aso çok güzel anlatmışsn

arkadaşıma katılıyorum :lepi:
çak o zaman patimkaydirigubbakcemile5
tatlım,angelina aşığı olduğum için kesinlikle ilk eklediğin derimkaydirigubbakcemile3....en son eklediğin makyajı beğenmedim:1no2:..ben sana öneri olsun die koyuyorum,bakalım beğenicekmisin...
göz makyajını yeşil yap derken şunu demek istedim:sen siyah kalemini uygula,içine yada üstüne,ama farın yeşil yada toprak tonlarında karışık olsun..siyah çorap giyiceksen desenli sexi bir model giy derim:jeyyar:ayrıca pastelin simi var,fiyatı ya 5 yada 10 tl unuttum..sırtına ve dekoltene onu uygulayabilirsin..sırtına fondoten sürüceksen dediğim simli kremide sür çok daha hoş olur..dekoltenede sürersen daha uyumlu olur...küpe takma yüzünü meydana çıkarmak istiyorsan..kolye ve bileklik yeter...
canım bu resim,makyaj önerim..varla yok arası..çok sade..demek istediğim bu,sen farını dediğim tonlarda uygula..ama içine sürüceksen bu şekilde sür..resimde far gözükmüyo,,farın uygulamasını dediğim renkelerde yap..makyajdan kastım bu genel olarak..

buda saç önerim

Amanın o natalia oreiro mu? ahh ahh vahşi güzelde oynuyordu seneler önce az seyretmedim onu:), bi arkadaşımda simi söylemiştim, alayım bari şu simlerden ayrıca makyaj için de saol,saç modellerini pek beğenmedim ben ya bırak sen kendim de bulamıyorum arama çubuğunda istediğim gibi model hiç çıkmıo bulduklarımın arasında da en çok AngelinaJolie yi beğendim ama işte alternetiflerim olsun istiyorum

ekledigin resimlerden jessica diyorum canm
çnkü hem genç kız havası katıyo örgüler saçta
cici bişe olur

resimdeki makyaj ise çok abartı...dogal ol bnce...
eger çok begendiysen pembe farı olmadan yaptır ok
sadece alttaki yeşil kalem olsun mankendeki,parlatıcı da braz daha haff tonda olsun
öptmm cnm bi reim eklersn hazrlannca artıkın

patient.t teşekkür ederim evet güzel bi konuya değinmişsin jessica daki saç modeli biraz daha genç içi duruo,aman bakın bi model daha buldum onun da saç modeli çok hoşuma gitti büyük ihtimalle onu yaptırcam,makyaja gelince evet o çok abartılı bende doğal bişeyler istiyorum aslında öyle başkasında görünce hoşuma gider ama kendime gelince yakıştıramam nedense,bakalım bu saç modeli için neler söyliceksiniz CADIARZU

cnm ben kesinlikle pentinin siyah çorabı derim ama en ince olanı çok ama çok güzel duruyor ben ten rengini çok fazla sevmiyorum siyah bi hava katıo seksi duruo=) saç için eğer açık bırakacaksan tuba büyüküstünün bu saç şeklini yaptırabilirsin ya da fahriye evcen gibi bunun kıvırcık halini veya topuz bir iki foto koyuyorum makyaj için ise elbisen tamamen siyah mı eğer başka renkler varsa içindeki tonlarda makyaj yaparsın mesela pembe vardır parlak pembe bi far sıyah eye liner bol rimel pembe allık ama çok fasla değil ya da şeftali tonuyla pembe allığı karıştırıp sürebilirsin pembe bi ruj ya da sadece parlatıcı umarım yardımcı olmuşumdur...

teşekkür ederim süslü:) saçımı açık bırakmak istiyorum ama önüme gelmesini de istemiyorum koyduğun saç modelleri çok hoş gerçekten ama ben en son koyduğum saç modelini yaptırcam galiba şimdilik öyle duruyor,baştan aşağıya simsiyah olucam,bütün herşey siyah ama bi ton değil siyahın farklı tonları var elbisede ayakkabı da ve çantamda. Ama şöyle bi şey geldi aklıma taa ne zaman avondan bi kolya ve yüzük almıştım,kolyenin rengarenk taşları var irili ufaklı değişik şekillerde ve renklerde (lila,yeşil,pembe,turuncu..) sizce o siyah elbisenin üstüne bu kolye gider mi? makyajımla birbirini tamamlarım artık.

açelya artık düğüne gitmeden fotonu çeker koyarsın buraya.ben bile merak ettim şimdi senin nasıl saç modeli yaptıracağını

açelya artık düğüne gitmeden fotonu çeker koyarsın buraya.ben bile merak ettim şimdi senin nasıl saç modeli yaptıracağını
CADIARZU hala araştırmalarıma devam ediyorum:) ama büyük ihtimalle son koyduğum modeli yaptırırım heralde çünkü istediğim gibi, saçım da uzun ama o kız kadar uzun değil ama uzun:)

arkadaşlar nişan bitti ve bizde yola çıktık ve artık burdayım:) resimleri ekleyebilirsem eklerim, yardımlarınız için tekrar teşekkürler

herbişiiiiiin simsiyah olmus. ne yaparsan yap makyaj felan ben anlamam ama corap aslaa siyah giymeeeeeeeeeee

,,,,,,,

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…