kızlar bana bişeyler söyleyin lütfenn, çok ihtiyacım var

Bu kadar sık kaza olması normal değil yani. Takip mesafesi, aynalar, vs. yeterince dikkat ettiğinize eminmisiniz?

dikkat ettiğimi düşünüyorum ama belki yeterli değildir ya da psikolojiktir artık hangisi bilmiyorum bilsem ve çözüme odaklansam iyi olacak zira hayat kalitemi ve evliliğimi etkileyen bi sorun...

ben de ilk ve tek kazamı duran park halindeki bir araca arkadan bindirmek suretiyle yapmıştım :)
sonrasında benzin istasyonundaki benzin pompasına değdirdim
bir de geri gelirken elektrik direğine 2 cm kala durabildim

bende de endişe oluyordu ama daha acemi şofördüm
şimdi 1 senedir araç sürmüyorum ama verseler 2 günde alışırım yine diyorum.
tabi ankarada kullanabilir miyim emin değilim.
ben hep aynı güzergahta kullanmayı seviyorum.
hareketlerim otomatiğe bağlıyor çünkü. nerede ne yapacağımı bildiğimde kendimi güvende hissediyorum. bildiğiniz yolda sürerken rahat olmanız gerekir diye düşünüyorum.

araba kullanmayı sevmiyormusunuz ?

arabayı aldıgım ilk sene babamın arabasını kaçırıp sürtmüştüm, biraz da ezilmişti üstelik duran arabaya sürttüm ! bir de korkudan kaçtım.
bu olaydan sonra 1 ay arabayı görmek bile istemedim, aradan 3 ay geçti bir daha o koltuğa oturamam.
trafik yogunsa sürdüğün yerlerde olağan şeyler aslında, insanlık hali. yalnız kendine güvenini az da olsa kaybettiğini hissettim ben bu yüzden hata yapmaya açıksın

benim fikrim her sabah evden çıkarken kaza yapacağım düşüncesiyle çıkmayın
ben ehliyet alırken kullandım daha da kullanmadım
ehliyet hocam çok iyidi bana kızıp bağırmadı
sınav günü yanaştı başka arabayı verdi bana tabi hocada değişti
o kadar uyuz bir hocaydı beni çok germişti ve kaldırıma çıkmıştım
senin anlayacağın bu işler biraz kendi psikolojinde bitiyor
bildiğin münibüs kullanmıştım o zaman nişanlıydık (eşimle) o kadar gerilmemiştim

biraz uzerine gitmelisiniz ilk aldigim gun sinava girmeden 3 saat ders aldim sinavdan geldim esimin israrlarina ragmen gece arkadasa gittim gezdik tozduk eve geldim garaja sokarken kut vurdum duvara ayna koptu yerinden anammm simdi adama ne diyecem dedim en iyisi normal binanin onune park edeyim biri vurmus kacmis susu vereyim dedim kutttt kapiyi vurdum bakdim kapi gomuldu acilmiyor sag sol derken araba hurdaya dondu esimi aradim adam kalpkrizi gecircekdi sabaha kadar gr uyumadi 2 paket sigara bitirdi sabah sen gotur dedi ben ise gitcem kaportaciya adreside elime verdi valla iyikide yapmis yoksa asla binemezdim birdaha sonra kadin geri geri geliyor bende cocuklari okula birakacam kut vurdu bugunde gobekdeyim kadin surucu elinde telefon konusuyor icim cizzz etti cok hizli geliyordu ve telefonla mesgul oldugundan gobegi fark etmedi orta aynadan izliyorum anaaammmm vurcak bu bana dedim parka aldim el frenini cekdim ayagim frende kutttttttttttt gecirdi arka tampona ooooo my god diye bagirdi elleri titriyor bende sakin sakin kenara cek dedim cekdi acayip sakindim arkada oturan kuzuma dedimki iyimisin askim onu saknlestirdim valla aldik birbirimizin detaylarini kadin esini aradi esi aldi arabayi ben bastim gittim diger kizimi okuldan almaya sonra islerimde vardi halettim geldim az once kafayi hic takmayin heran kaza yaparim o olcak bu olcak korkusu olmasin yoksa psikolojik olarak etkiler sizi bakn bir arkadasimda bu fren bu gaz dermis beyninde tekrar edermis sureklide kaza yapiyordu simdi tamamen birakdi 3 senedir kullanmiyor sakin huzurlu ve en onemlisi trafikde tum islerimiz bir kenara asla arabada birsey karistirmayin radyo falan tum aramalara bakmayin canimizdan onemli degil trafik kurallarinada uydunmu hic korkma allahin izniyle birsey olmaz en deli dolu yillarimda aldim anlattiklarim harici hic kazam yok cok sukur hayirli surusler kazasiz belasiz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…