kızlar bana bilgi verin lütfen!!!

minikpatik

yerim ben seni
Kayıtlı Üye
14 Eylül 2008
278
2
20 gün oldu doğum yapalı ve kanamam hala devam ediyor yani adet olur gibi sizlerinde aynımı bende bi anormallikmi var cevaplarınızı bekliyorum arkadaşlar.

tabıkı kanaman devam edıcek 40 gun.sonra adet goruceksın ve devam edıcek regl duzenın.ama aşırıysa kanaman dr a gıt.

Benım FazLa Kanamam olmadı Ikıncı Dogumumda Suandada pek kanamam yok ıkı uc gunde Bozuk para mıktarında oluyor.. Bıde 40 tan hemen sonra regl gormek sart mı :)) ben ılk dogumumda 41. Gunumde hemen adet gordum ama cogu kadınlar cok gec adet goruyor 1 yıL Gıbı..

normal olan 40ndan hemen sonra gormek ama dediğin gıbı anormal durumlar olabılıyor seadenızcığim..

Ben Adetten nefret Edıyorum :) hatta ılk hamılelıgımde cok Sevınmıstım 9 ay boyunca adet gormıcem dıe tabı sonradan burnundan gelıyormus onu hıc dusunmemıstım

Bu kişiye göre değişiyor sanırım 40 dan sonra adet görmek...ben 40 kadar az az damla damla oldu ama şimdi yok bişi ...40. günümde doktoruma gittim 6 ay yada daha fazla adet göremeye bilirsin dedi emzirdiğim için...ama dikkat et hamile kalmamaya diye de uyardı...

Dogumdan sonra olan kanama 6 hafta kadar devam edebilir,bazende 3-4 gunde biter.
kanamanin olmasinin nedeni gebelikte buyuyen rahimin kuculmesidir.
Regl olmada kisiden kiseye degisir, emzirme regl olma ya baslamayi geciktirir.
ben ilk bebegim 4 aylik oldugunda regl olmustum.ama benim bircok arkadasim nerdeyse 1 yila yakin sure regl olmadilar.

kanamanın olması gayet normal canım hemen adet olucaksın diyede birşey yok bu anormallikde değil ayrıca emzirdiğin için hormanların farklı çalışıyor buda adet olma süreni değiştirebiliyor bende 7. ayda olmuştum doktorumda normal olduğunu söylemişti

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…