Kızlar bana akıl verin

+1 bencede ailedeki herkesi avucuna almış bakmış görümce dişli çıkıyor mağdur rolüne girmiş gelin tehlikeli
Allah büyük inşallah kendi ailesi ile ipleri tamamen kopar inşallah iki tane kızları var ikisiylede böyle arasını bozan insanlar çıkar başka da bişi demiyorum.

Allah büyük inşallah kendi ailesi ile ipleri tamamen kopar inşallah iki tane kızları var ikisiylede böyle arasını bozan insanlar çıkar başka da bişi demiyorum.
Siz kimseye beddua etmeyin, beddua enerjisi kötüdür ve döner dolaşır size gelir derler.
Mevla ıslah etsin ama pasif de durmayın. Kavgaysa kavga, tartışmaysa tartışma.
O zaman cesareti kırılır. Bu kadar arsızlığına herkes sustuğu için bu kadar pervasız olmuş sadece.

Yaaa dün telefonda kavga edildi zaten. Ağlamalar manüpülasyonlar ben geçen sene psikologa gitmiştim. Bunu kullanıcaz ya bu zaten sıkıntılı diyerek. Rabbim den tek dileğim gerçeği tez zamanda çıkar...

Gün gelir inşallah bana muhtaç olur

Anladığım kadarıyla gelin titrekmiş, sağı solu belli olmuyor. Çok bulaşmamak lazım. Mesafenizi koruyun. Sizi sokmak istediği zor durumlara girmeyin. Münakaşa bile etmeyin, kuduracaksa kudursun kendi kendine. Cevapsız kalınca kudurur. Kudurur, kudurur da durur belki.

Sinsi bir şeytan bence abim bile sen sinsi sin demiş. İnsanlara güler yüzlü ben dobrayım diyerek. Alttan alta iş çeviriyor....

Arkadaşlar geçen sene eşimin annesi kaynanam oğlunu paylaşamıyor diye durmadan bana laf soktu onlarla bir papaz olduk. Şimdi gelinimiz böyle resmen kaynanam gibi durmadan laf sokuyor sonra alıngansın sen eleştirdiysek ne olmuş deyip iki tarafa beni manüpüle ediyor. Ben iki tarafla da ilişkimi kestim. Bu kadar kimsenin beni itip kalmasına izin veremicem... Yeter artık....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…