Kızlar bana akıl verin

123gulcin

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
12 Ocak 2023
1.954
839
35
Merhaba kızlar bu sefer ki sorum yeni yaşadığım bir olay ben 5 günlüğüne memlekete gittim. Memlekette gelin var yeğenler var annem babam var memlekete 3 yada 4 ayda bir giderim.
Günlere falan katıldık bizim gelin her günde ben kıskanç biriyim fesat biriyim iyi ki görümcem uzakta yoksa onunla saç baş gireriz. İyi ki eltim yok yoksa eltim olsaydı kaynanamın başını yerdim veya kocamın başını yerdim dedi. Önce ilk söylediğini güldüm ciddiye almadım. Ama bunu herkesin yanında gündüz hem gece ben alıngan ve takıntılı bir insanım bundan dolayı psikolojik destek aldığımı da biliyor bunu bilerek yaptığını düşünüyorum. Durmadan her konuda bana laf soktu...
Şimdi ben bunu yapsam annem benim canımı okur ama o yapınca ne diyim ben ona diyor. Bende buna sinir oldum hiç bişi demedim. Ama sonra ınstagramdan çıkardım. Instagramdan çıkardım diye bana demediğini bırakmadı annemle altlı üstlü oturuyorlar. Hemen annemin yanına gitti yok ınstagramdan çıkardım diye yok her yerden silde eli ayağı titremişte...
Bilmem neymiş te annemin yanında manüpülasyon lar ağlamalar falan annemin yanında annem de ondan taraf olma annemde torunları var diye yüz vermiş tabi kadın resmen alttan alta şaka yoluyla beni istemiyor. Abim bile eşi için sinsi ve kıskanç olduğunu söyledi. Siz olsanız ne anlarsınız.....

Bir kere dese ciddiye almam 5 gün boyunca her gün söyledi bende istenmediğimi düşündüm...

Hayatımda son yıllarda kendime yaptığım en güzel iyilik beni aşağılayan moralimi bozan benimle uğraşan değer görmediğim herkesi hayatımdan çıkartmak oldu. Yok sayın onu görmezden gelin sosyal hesaplarınızdan çıkarın karşılaştığınızdada yok sayın onun durduğu yerde duvar var gibi hareket edin kudursun dursun kendi kendine elimi titrer dötümü kendi bilir

Kadın zaten kendi için kıskanç ve fesat olduğunu söylemiş yani ne bekliyorsunuz. Sizin aranızı açacak annenizle ve abinizle.

Ben dobrayim insanların yüzüne herşeyi söylerim arkadan konuşmam adı altında kalp kırmaktan çekinmiyor. En sinir oldugum insan tipi. Her konuda kendini haklı bulma çabalari.

Boşverin uzak durun mesafe koyun

Belki farkında değilsiniz ama kadın kendi istediğini size bir güzel yaptırmış. Sizi istemediği algısını kabullendirdikten sonra, sizi suçlayabileceği onu hor gördüğünüz veya istemediğinize dair bir imaj oluşturabilmek için Instagram'dan silme durumunuzu kullanmış ve mağdur olmuş. Mümkün olduğunca uzak durun derim ancak onunla uzak dururken yeğenlerinizle ve ailenizle görüşmeye devam edebilirsiniz. Niye kendinizi kısıtlayasınız ki. Tabii eğer siz de görüşmek istiyorsanız. Eminimki bu durum onu daha da sinirlendirecektir. Çünkü sizi sindirmek istiyor

İşte dobrayım adı altında...

Annemin bu oyuna gelip onun arkasında durması...

+1 bencede ailedeki herkesi avucuna almış bakmış görümce dişli çıkıyor mağdur rolüne girmiş gelin tehlikeli

Ayy valla senin yerinde olsam yer içer günümü gün eder çıkar gelirdim sende karşılık vereydin kız diyeydin ya bende iyiki yakın değilim bende sana aynısını yapardım diye

Düşman başına böyle gelin.
Kendi istemiyor suçu senin üzerine bırakacak aklınca. Çok tehlikeli yerinde olsam ona inat annemle kardeşimle yeğenlerimle şahane ilişki kurarım. Hatta kardeşinle aranı öyle bir hale getir ki. Karısı söylendikçe senden tarafa geçsin. Öyle geline böyle görümce lazım. Amacına ulaştırma seni ekarte edemesin yılan

Ben olsam lafını verirdim bi daha diyemezdi. İnstagramdan çıkarmak yerine hikayelerimi gizler onu da görmezden gelirdim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…