Kizlar bakarmisniz bi sorum varrrrrr

ranuna04

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
3 Mart 2008
2.646
1
arkadaşlar daha dayanamadım sorucam ben 3yıldır hamilelik için uğraşıyom olmuyo adetime sadece 1 gün kaldı ama benim 5 gün oluyo ki midem sabahları kötü bulantı yok sadece aşırı açlık hissi var sanki yıllardır yemek yememiişim gibi gün içinde de baş ağrısı var hiç geçmiyo ama ben günüm geçmeyinceye kadar kesinlikle ümitlenmiyicem ama merak ettim bunlar sizce hamilelikte olabilir mi içim acayip geçiyo açlıktan şimdiden cevaplarınız için teşekkürediyorum saolun kızlar sizlerde olmazsanız ne yaparım bilmiyorum :enbuyukkk: :enbuyukkk:

neden olmasin canim olabilir tabi...herhangi bir tedavi gormusmuydun bu ay bebek icin ilac falan????

hamileliğin birçok belirtisi var ve herkeste farklı şekillerde gösterir kendini..bazıları ise psikolojiktir..en güzeli adetin geçmesini bekle geçerse şayet test yap..bunları düşünerekte kendini boşuna hırpalama olmassa umutlarını birdaha ki aya sakla .bunları taka taka kafayı yicektim ..umursamadığım ay hamile kaldım..bence çok takılma ...

Ben gectigimiz ay o kadar cok belirti yasadim ki, adet olunca dedim artik belirtilere bakmicam. Cunku hem bu kisiye gore degisiyor hemde gercekten belirti dedigimiz seyler hamilelikten olmayabiliyor. Bende gectigimiz ay yumurtlama gunumden itibaren adet gunume kadar kasik agrilari, belagrilari, mide kazinmasi ki gercekten ben normalde bu kadar cok acikmiyordum cok yemek yiyen biri degilim, sonra adetimde 3 gun gecikince ki ben 4 aydir 2 gun erken oluyordum, bende hamileyim kesin dedim ama degilmisim. O yuzden dicegim o ki belirtilere takilma sakin.. Adetinin gelmesini bekle ve bence o gunde olmazsan test yap, varsa cikacaktir zaten.

Hakkinda hayirlisi olsun canim...

benneyaptımki benneyaptımkisaolun kızlar aslında hiç takmam sadece merak allaha şükür çok rahatım rabbim neylerse güzel eyler benim sorunum sbepsiz infertilite hiç bi şey yok ama bebiş olmuyo 3 defa aşılama oldum olmadı dr zamana bırakalım biraz dedi şimdi dinlenmedeyim işte böyle hayırlısnı istiyorum herşeyin allahım herkesin gönlündeki muradını versinnnnnn :dance: :dance:

inşallah hamilesindir canım...rabbim gönlüne göre versin...ama belirtiler bu yönde:))

haklısın canım zaten ben kesinlikle öyle hamileyim moduna felan girmiyom çünkü kaptırınca kendini olmuyo zaman herşeyi gösterecek :teytey: :teytey:ben sadece fikirlerinizi öğrenmek için konu açtım saolun yardımcı olduğunuz için iyi ki varsınız iyi ki sizleri bulmuşum :enbuyukkk: :enbuyukkk:

sema canummm bnim delümmmm bana bugün bişey demedin kızzzzzz :)))hadi canım inşallahhh kendim kalmış gibi senin hamiş kalmana sevinirim canım arkadaşımm güzel haberini alıcaz burdan ben inanıyorumm allahın izniyleeeee:dance:

canım allah gönlüne göre verir inşallah.çok istiyorum hepiniz hamiş kalın bu duyguyu yaşayın.ama hamiş değilsen bile üzülme tamamı.çünkü 3 ay çok erken bi süre.rabbim inşallah seni bu yolda çok bekletmez.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…