Kızlar bakarmisiniz

Umayyyas

16.03.2015
Kayıtlı Üye
25 Aralık 2015
115
53
Kızlar kaç gündür rüyamda hep gebelik testi görüyorum ama 2 yerine 3 tane kirmizi cizgi var surekli kendimi yeni hamile olarak goruyorum.bebek düşünmüyoruz yaz sonuna kadar. Rüyamın anlamı ne olabilir.

Tesekkurler :) ama İlk hamileligimde sürekli hamile oldugumu görüyordum. Hiç aklımda yokken. Bilinç altına yerleşmesi için sürekli düşünüyor olmam lazım diye düşünüyorum. Sadece rüyanın anlamını merak ediyorum

Yakınından birinin hamilelik haberini duyabilirsin.. Haber de yani sen kısacası :) hayır olsun inşallah :)

Rüyalarımızda çoğu Zaman mantık aramak bence çok iyi bişey değil :))) çünkü her rüyada mantıklı bişeyler olmayabilir bilinçaltımız beynimizle oynamasını çok sever olmadık herşeyi görürüz uçarız atlarız uzaylılarla savaşırız neler neler :)))) çok da takılma derim ben hayır olsun de korktuysan suya anlat annem hep öyle der :)

Bence gördüğün rüyaları başkalarına anlatma çünkü rüyanın yorumları herkesce farklı olur rüyayla ilgili ne düşünürsen öyle olur derler senin için hayırlısı olsun inşallah.

Rüyalarımızda çoğu Zaman mantık aramak bence çok iyi bişey değil :))) çünkü her rüyada mantıklı bişeyler olmayabilir bilinçaltımız beynimizle oynamasını çok sever olmadık herşeyi görürüz uçarız atlarız uzaylılarla savaşırız neler neler :)))) çok da takılma derim ben hayır olsun de korktuysan suya anlat annem hep öyle der :)
Haklısın ilk suya anlattım korktuğumdan değil ama ne biliyim ilk öyle yapayım dedim :)

X