Kızlar bakarmısınız

chatlak_4180

serap
Kayıtlı Üye
18 Haziran 2008
535
6
44
Kızlar dışarı çıkarken emzirme işini nasıl hallediyosunuz benim biraz meme delisi oldugu için her yere gidemiyorum cesaret edemiyorum daha doğrusu durmuycak diye sizin bir formülünüz var mı nasıl emziriyosunuz alışveriş merkezleri tamamda genelde emzirme odaları var ama sahile falan gitmeye cesaret edemiyorum ağlama krizi tutucak diye bana akıl verin yaa yada cesaretlendirin artık havalar açtı heryere gitmek istiyorum ama bu emzirme işi olay oluyo...ayyy ne çok yazdım dimi akıl verin canlarım bana yaaa:çok üzgünüm::çok üzgünüm::çok üzgünüm:

ben şimdiye kadar sadece alışveriş ve yürüyüş için çıktık dışarı uzun sürdüğüde oldu karnı acıksada dışarıda oyalandı eve gelene kadar zaten kangrudda genelde uyuya kalıyor ama gezmek için hiç çıkmadım emzirme önlüğü diyolar çiğdemde kullanıyo sanırım çok iyi oluyomuş bende ondan almayı düşünüyorum biberon almıyomu erkin sağıp dışarda versen benim kız almaıyoda :KK43:(

ben şimdiye kadar sadece alışveriş ve yürüyüş için çıktık dışarı uzun sürdüğüde oldu karnı acıksada dışarıda oyalandı eve gelene kadar zaten kangrudda genelde uyuya kalıyor ama gezmek için hiç çıkmadım emzirme önlüğü diyolar çiğdemde kullanıyo sanırım çok iyi oluyomuş bende ondan almayı düşünüyorum biberon almıyomu erkin sağıp dışarda versen benim kız almaıyoda :KK43:(

yok canım ya almıyo meme arıyo hep orda sakinleşiyo emzik alıyo ama meme krizi tutunca basıyo yaygarayı o yüzdende bende uzun süreli bir yere hiç gitmedim..:KK43:

can adın neydi cahatlak
bende aynı sorunu çok yaşadım hele birkeresinde taksi tutup ewe geldim çok ağladı
çoğunlukla ben emzirip çıkıyorum
çıktıtğımda krizi tutarsa emzircek yer buluyom daha çıkmadan kafmda kuruyom şurda şrda emziriryim diye
ama bende pek çıkamıom

can adın neydi cahatlak
bende aynı sorunu çok yaşadım hele birkeresinde taksi tutup ewe geldim çok ağladı
çoğunlukla ben emzirip çıkıyorum
çıktıtğımda krizi tutarsa emzircek yer buluyom daha çıkmadan kafmda kuruyom şurda şrda emziriryim diye
ama bende pek çıkamıom

serap adım güzelim valla çok zor bu emzirme olayı havadar bir yerlere gidemiyoruz geçen parka gittik ama fazla oyalanamıyoruz tabi çünkü damarı tuttummu çığlık çığlığa tabi açık havadar yerleride bilirsiniz heryer insan kaynıyo valla sırnaşık şey ama buna bir çözüm bulmak lazım eve kapanamayız yaa....:nazar:

serapcım ben o ısı cozdum cafe cay bahcesı neresı olursa olsun farketmıo bnm dide de meme delisi emzik biberonda almadıgı ıcın yırtıo kendını vermeyınce ben emzırme ortusu aldım cok pratık ve kullanıslı baskada caresı yok bu ısın kullanabılırım dıyosan tavsıye ederım ben saatlerce kalabılıorum dısarda burda avm de yokkı emzırme odası olsun rahat rahat emzırıorum ortumle heryerde

evet yaa yazda geldi bende çıkıp doya doya gezemiyorum. alışverişi bile koşa koşa yapıyoruz. emzirip çıktım bir kaç defa ama böylede süre az oluyor. sütü sağdığımızda dışarda nekadar dayanıyorki.

valla serapçım ben kıştan faydalanıyordum çıkınca bir yemeni alıyordum yanıma onu örtüyordum
fakat yaz geldiğinden beri ssadece body giydiğimizden belinden açılıyor ben de sanıım artık emzime önlüğü alacağım

peki heryerde satılıyomu canlarım bu emzirme örtüsü bende alıyım yaa olmuycak böyle internetten baktım bu desenli örtüler mi kızlar her yerde varmıdır acaba siz nerden aldınız bende alıyım modeli markası var mı bu örtünün öneriniz nedir tşk ederim kızlar yaa rahatlattınız beni inş çözüm olur...:1hug::1hug::1hug::1hug:

serap canım siz istanbula yakınsınız vardır bebek mağazalarında
ben internettekilere bakmıştım ama çok alacalı acayip renkleri vardı
ben biraz daha sade olmasını tercih ederim diyw almamıştım ama sonunda mecburen nettn alacağım sanırım

serap canım siz istanbula yakınsınız vardır bebek mağazalarında
ben internettekilere bakmıştım ama çok alacalı acayip renkleri vardı
ben biraz daha sade olmasını tercih ederim diyw almamıştım ama sonunda mecburen nettn alacağım sanırım

evet yaa şimdi baktım bende sibel çok karmakarışık modeller valla bebeklede istanbula gitmek çok zor tekim çünkü bende burdan bakarım bulamazsam artık netten alırım bende gerçi çok renkli yapmışlar sade yok gibi bakalım mecbur alcaz bişey önemli olan rahat olması valla bir yerlerimiz gözükmesin bide sırnaşık şeysırnaşık şeysırnaşık şey

xnm ben nerde olursam olayim bebisi örtümde emziriyorum insan bi tuhaf oluyor ya
bidefasinda acikhavada tren duraginda emzirdim gelen giden bana bakti :eek:
örtü vardi ya bebisin üstünde bende bebegi uyuyuyormus gibi yaptim öyle sansinlar diye
millet aptalmi anladilar tabi emzirdimi

Son düzenleyen: Moderatör:
ben bu gece cafede deniz kenarında emzirdim valla
karanlık bir köşeydi etrafta da yakında kimse yoktu
klasik yemeni olayına girdim hemen
kalabalık olsaydı arabaya gidip orada emzirip dönecektim

ben netteb aldım renklı dıılde sıyah beyaz cıceklı olanı aldım ama sunu solım arkayı kapatmıo ole cok ama bebeğın ustunu tamamen ortuyo ynlardan sağdan soldan gorunmuo yanıı bebekte hava almakta zorlanmıo ust tarafı kavıslı oldugu ıcın dideye muabbet bıle edıyoss ben yemenı yada ortuyle beceremıom didenin bacaklar hıc durmuyo kaydırıo bunun boynundakı bağcıkta dusmesını englellıo kullanıslı kızlar baska caresı olmayanlar ıcın

ben de diyom acaba acaba kumaş alıp öyle bişey mi diksek
hem şöyle daha uzununu dikeriz de belimizi de örter

X