kızlar bakarmısınız

tub833

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
10 Şubat 2008
240
2
selam arkadaşlar benim kafam çok karışık ne olur bana bi fikir verin ben 28temmuzda doğum yaptım bebeğim 10günlükken ankaraya anneme geldim yavrum 1buçuk aylık oldu ve halada kendi evime gitmedim. eşimde 2haftada bi geliyo bizimle beraber burda kalıyo sonra işi gereği geri gidiyo.anlıycanız evimdende eşimdende ayrıyım ama ekimin sonundada kardeşimin düğünü var sizce ekim sonuna kadar ankarada annemde kalıyımmı yoksa evime gidip düğündemi geliyim uff ya valla okadar stres yaptımki bu konuyu sütüm kesilcek diede ödüm kopuyo bana bi fikir verin :uhm:asıl sıkıntım bebeğimle yolculuk yapmak şimdi gitsem ekim sonunda geri gelcem ayy yaaaaaaaa kusura bakmayın yasakkelime

canım ya ne kadar sıkılmıssın sen. ekımın sonuna daha 40 gune yakın bı zaman var.bence evıne gıt bebegın de3 ayı bıtırmıs oluyor toparlanımıs olur yanı.yolculuk da yapabılırsın o zaman.ınsanın kendı evı gıbısı yok bence.annenler de olsa kendı evını ararsın muhakkak.bebegının senın esının saglıgı yerınde ya baska seylerı neden bu kadar takıyorsun.

bencede evine git...
ben doğum yaptım eşim Ankara dışında çalıştığı için senin gibi annemde kaldım 3 ay...
eve geldiğimde açıkçası alışmakta zorlandım, bir anda bebeğimle yalnız kaldım, çok bunaldım vs...
hem bebeğin evine alışsın hem sen eşinin yanında yuvanda ol...
daha düğüne var nasılsa ayrıca çok uzak mesafe de değil gider gelirsin...

cnm bencede evine git daha baya bir zaman varmış hem bir süre yalnız kalırsın alışırsın sonra tekrar anennlere gittinmi rahat olur hem bebeğinde o zamaana kadar daha büyümüş olurr canını sıkma bunun içinn stres yapmaki sütüne bişi olmasın...

bencede evine git arkadasim,sen sadece kendi acindan bakmissin olaya tabiki sende haklisin,o adamcagiz ne kadar ozluyodur yavrusunu,iki haftada bir gormekle her gece gormek cok farkli,hem cocugun evine hemde babasiyla bagini guclendirirsin,suan esine sorsan bebegini geldigi zaman gordugunden fazla bi hareketini hatirlamayacak, ilerde 10 gunlukken su kadardi,yok ilk gulucugunu su zaman yapti,vs,hatirlayip gulumseyecegi hatiralari olsun,ben bile bazen ay gecen hafta soyleydi boy atti ne bilim gulmeye basladi diye konusuyorum
cok bilmis konustiysam kusuruma bakma,ama ilk goz agrisi farkli birsey,sevgiler canim

teşekür ederim bebeğim ev halkına anneme babama bana gülümsüyo ama babasına gülümsemiyo:KK43:(((

X