Kızlar bakarmısınız gebelik varmı

devamkee

Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
4 Kasım 2021
30
11
31
Adetime 3 gün var ama aşırı mide bulantısı yaşıyorum dün serum yedim o derece kötüyüm baş dönmem de var test yaptım böyle çıktı silik çizgi çıktı gebelik durumunda daha mı koyu olur sizce kan verip baktırmalımıyım

Eklentiler

• IMG_5524.jpeg
    IMG_5524.jpeg
    206,9 KB · Görüntüleme: 66
  • IMG_5522.jpeg
    IMG_5522.jpeg
    66,4 KB · Görüntüleme: 69
Adetime 3 gün var ama aşırı mide bulantısı yaşıyorum dün serum yedim o derece kötüyüm baş dönmem de var test yaptım böyle çıktı silik çizgi çıktı gebelik durumunda daha mı koyu olur sizce kan verip baktırmalımıyım
Başka varsa yap bitane daha aynısı çıkarsa kan verirsin

ben gölge gördüm bence bir kaç gün daha geçsin testi tekrarlayın. umarım pozitif görürsünüz net bir şekilde :KK200:

Hemen çıktıysa bu çizgi gebesin cnm geçen günde benim böyle olmuştu. Ama gebelik yoktu kan ver kesin çözüm

X