Kızlar bakar mısınız

tkg

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
20 Ekim 2023
4
0
29
Benim mememde 11 yıldır kitle var sadece adet zamanı ağrı oluyor hiç önemsemedim geçen hafta doktora gittim ultrason çektiler birads3 dediler emara girdim emar raporun da malingnite? Yazılmış ben de hiç ağrı ya da memede değişiklik yok şimdi de biyopsi istediler başına böyle bı şey gelen var mı lütfen yazın

doktorlari bilmiyomusun. korkma kotu sey 11 yil orda beklermi sence? kist tabiki

doktorlari bilmiyomusun. korkma kotu sey 11 yil orda beklermi sence? kist tabiki
Ayy ağlamaktan içim çıktı biliyo musun salı günü biyopsiye gidicem ama çok korkuyorum doktor bana hiç açıklama yapmadı 11 sene bı kanser sessiz kalamaz dedi sadece. Ama emar sonucunda malingnite? Yazmış koltuk altı temiz sadece tek meme de 2 cm e yakın bı kist var ama bı turlu cozemediler ne olduğunu ben 11 sene öncede bı doktora gitmistim o da bana biyopsi yaptır dedi hiç umursamamistim üstünden 11 sene geçti bu sefer çok taktım kafama

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…