Kızlar bakar misiniz acilllll

asennnn

Üye
Kayıtlı Üye
1 Mayıs 2022
79
29
27
Arkadaşlar iki aydir reglim düzenliydi erken gelip erken bitiyordu yalnız bu ay 12 gun gecikmem oldu testler negatif bu şekilde yaşayıp da hamile kalan var mi yada 12 gun geçmesine rağmen çıkmaz miydi kafam.o kadar karışık ki randavu düşmüyor kan vermek istiyorum ama içimde ufacık bile bi umut yok reglim bir türlü düzene girmiyor kilo aldım onun yüzünden stresten dolayı iyice sistim

Arkadaşlar iki aydir reglim düzenliydi erken gelip erken bitiyordu yalnız bu ay 12 gun gecikmem oldu testler negatif bu şekilde yaşayıp da hamile kalan var mi yada 12 gun geçmesine rağmen çıkmaz miydi kafam.o kadar karışık ki randavu düşmüyor kan vermek istiyorum ama içimde ufacık bile bi umut yok reglim bir türlü düzene girmiyor kilo aldım onun yüzünden stresten dolayı iyice sistim
Kan testi verin bence mutlaka bilemezsiniz gebelik olup olmadığını

Sağlık ocağına bı kan verin

Bende öyle diyorum kendime
Bende senin gibi çok gecikirdim kendimde bulgular aradım ama hepsi kendimi kandırma.Gercek hamile kalınca vücudundan özellikle gogusunden başta olmak üzere anlamaya başlıyorsun sonra sonra bulgular cikiyor yavaş yavaş

X