kızlar az kaldı!!!!

en guzeli normal cunku zezaryen bi ameliyattir ve ben iki sene once sezaryenle dogum yapmisim en guzeli normal keske bende normal yapabilseydim :KK43:(

hakkında en hayırlısı hangisiyse öyle olsun.Ne güzel az kaldı kavuşmanıza.Normal doğum en güzeli tabi ne kadar zor olsada.Bebişini hemen görmek ağlamasını duymak inanılmaz bende normal düşünüyorum.Umarım sağlıkla kavuşuruz.

Canim Bencede Eğer Sezeryani Gerektiren Bir Durum Yoksa Normal Doğumu Tecih Et Derim Canim.bende çok Korkuyorum Aklimda Hep Sezeryan Var Ama Buna Rağman Normal Doğum Yapmayi Düşünüyorum Eğer Kismetse..

bence herşey yolundaysa kesinlikle normal doğum
bazı dr lar para kazanmak için bile sezeryana başvuruyorlar
adı üstünde NORMAL DOĞUM

en güzeli normal olanı.inşallah sezeryanı gerektiren bişey olmaz da bebişini sağlıkla normal yolla kucağına alırsın...

canım ben anne değilim, hamiş de değilim ama fikrim: doğum korkunu yenmek için doğum videolarını izleyebilirsin. Ben ilk izlediğimde "vay be hiç de zor birşey değilmiş" dedim. Bence de normal doğum...

herhangi bi sağlık problemin yoksa bencede normal doğum düşün derim..neticede sezeryan ameliyat sayılır..valla ben allahın izniyle normal doğum yapıcam inşallah da son anda bi şey çıkmaz..en sağlıklı olanı bence normal doğum yarın bana tam 37 hafta oluyor doktorum bebeğin normal doğum şeklini almış demişti ama umarım bi aksilik çıkmaz..allah yardımcın olsun..

Sorun yoksa, ters durmuyosa bence de normal doğum. Ben normal doğum yaptım, korkacak bişey yok inan.

ben ilk doğumumu yapacağım sezeryan bir ameliyat eger normalden korkuyorsan epidural yöntemlede normal doğum yapabilirsin bol şans..

bende normal yapıcakken tansiyonum yüksek olduğu için sezeryan oldum.normali güzel tabiii

sagolun kızlar moral verıyorsunuz valla acayıp korkuyorum,belkı dr.um bıraz guç verseydı boyle olmayacaktım.takmış sezeryana ,iki çocugu var karısını ıkısındede sezeryana aldı.normal dogumu tavsıye etmıyor nedense?????:sm_confused:umarım normal dogurabilirim.sizlerle buradan paylaşıcam.fisfisfis

kızlar prensesimin dogmasına çok azkaldı,ancak ben halen dogum şekline karar vermiş değilim.dr.um başından beri ben korktugum için sezeryan dıyor ama ben normalı de duşunmuyor degılım ,offf valla korkuyorum.

canım banada doktorum normal dedi çok korkuyorum ama Rabbim verir bi kolaylığını diyorum...eğer imkan varsa normal yap derim....

epidural yöntemini sakıncalı diyorlar yaptırıpda pek memnun olanını duymadım.hamile olan arkadaslarm korkamayın normal doğuma alıstırın pisikoljınizi doğum anına kadar RABBİM doğum anında bütün yolları açıyor ve kolaylalştırırıyor gercekten inanan hiç düşünmeden normal doğumu kabul eder.sağlık acısından da cok cok faydalı biliyosunuz ayrıca ben her doktora inanmıyorum güvenmiyorum doktorlarınızı da çok iyi seçin derim.

X