kızlar aranızda ankarada akay hastanesine gidenler varmı

nurgunhan

2. melegini bekliyor :)
Kayıtlı Üye
7 Mayıs 2008
1.342
31
43
slm arkadaşlar ..aranızda akay hastanesine giden kimler var..hastanedeki deneyimlerinizi anlatırmısınız .. akaya gitmeyi düşünüyorum..şimdiden teşekkürlera.s.

bilgi hastanesinde doktorun kim canım..orda eskiden çalışan bir arkadaşım vardı.. doğum yapıldığını bilmiyordum orda..

slm sheyla .. öncelikle tebikler.. Allah tamamına erdirsin .. benim doktorum zekai tahirin doktoru.. bu yüzdende çalıştığı hastanede doğum yapacaktım.. ama en son çıkan haberlerden snr ne eşim nede ben o hastaneye bir daha adım bile atamayız.. bu yüzden bende şimdi özel hastane araştırması yapıyorum.. sende araştır bakalım birbirlerimize haber veririz.

merhaba arkadaşlar...
ben doğum yapalı 9 ay oldu ve dünyalar güzeli bir kızım var Allah herkese nasip etsin...
hamile kaldığımda ne bir ssk, bağkur vs herhangi bir sosyal güvencem yoktu...
annemlerin orda bir poliklinikte bir dr duymuştum ve mecburen bütün tetkiklerimi paralı yaptıracaktım...
önceleri bütçemizi zorlar diye tereddüt ettik eşimle ama mecbur bebişimizin sağlığı için gidecektik...
ve gittik...
ben ömrümde böyle bir dr görmedim gerçekten...
yengem Etlik de doğum yaptı ve şu an bir daha anne olamayacak sorunlarla karşılaştı oraya adım bile atmak istemiyorum...
neyse dr um askeri hastanede görev yapıyordu kontroller bir yere kadar parayı verir her ay gidersin istediğin dr a ama işin içine doğum girince doğuma çok nadir gittiğiniz dr lar giriyor...
ve girmesinin de bir bedeli var tabi...
inanın sadece aylık kontrollerim de (40 YTL ve testelerin ücretini ödeyerek 9 ay gittim)...
bir dr bu kadar mı ilgili olur benimle beraber 9 ayı sabırsızlıkla bekledi tabi bazı arkadaşlarımda gidiyordu ve aynı ilgi onlara da vardı...
36+4 de sağlık problerim çıkmaya başladı ve bana doğum erken olabilir dedi...
bende çekinerek doğumuma girermisiniz dedim ve borcumuz ne kadar olur dedim...
gülümseyerek canın sağolsun bir gömlek ve bir kravat alırsın yeter dedi bana...
ve sözünde durdu hiçbir maddi çıkar gözetmekszin doğumuma girdi kızımda bende gayet sağlıklı kurtulduk ve şu an yok denecek kadar bir sezeryan izi taşıyorum ellerine sağlık...
biraz uzun oldu ama dr gerçekten çok önemli arkadaşlar...
bende doğumdan sonra tatlı yaptırdım gömleğini kravatını aldım eşimde bilgisayarına eksik parçaları varmış onları tamamladı ve teşekküre gittik innaırmısınız gözleri doldu duygulandı işte o yüzden ben böyle dr görmedim Allah razı olsun...
şu an Amerika da ama gelecek diye duydum eğer geldiyse ve isteyen arkadaşlar olursa telefonda görüşürüm sizi de yönlendiririm....

canım benim herkesin memnuniyeti ve rahatsızlıkları farklıdır
o etliği beğenmemişse herkes beğenmiyecek diye bi kaide yok
etlik hastanesi şimdi çok değişti ıso 9001 belgesi aldı
benim çevremdede çok öven var ve bende oldukça tereddütlüyüm aslında
para vermeden anladığım kadarıyla bu iş yürümüyo
arkadaşın bahsettiği dr u açıkcası bende merak eetim
keşke adını yazsa daha iyi olurdu
çağ hastanesine bak bide istersen muayene fark ücretide almıyo

snokie çok iyi olur verirsen dr unun ismini.valla çok şaşırdım böyle insanlar kalmışmı.gata da çalışıyor demiştin dimi?etlikte yengen etlik doğumevindemi yaptı doğumunu?

canım aradım henüz dönmemiş Amerika'dan asistanıyla konuştum kesin birşey söylemedi ama ben kendisine ulaşmaya çalışacağım yinede...
evet yengem Etlik de yaptı doğumunu asistanlar sayesinde ve şu an bir daha anne olamayabilir...

canım aradım henüz dönmemiş Amerika'dan asistanıyla konuştum kesin birşey söylemedi ama ben kendisine ulaşmaya çalışacağım yinede...
evet yengem Etlik de yaptı doğumunu asistanlar sayesinde ve şu an bir daha anne olamayabilir...

canım benim sende korkutuyosun yaa
bana özelden dr un ismini muayenehanesini ve telini atabilirmisin teşekkürler

benim eltim de temmuz 6 da doğum yaptı ama sakın gitme oraya dedi banada

aslına bakılırsa canım
sanırım devlet hastaneleri iyi değil mantık bu parayı veren düdüğü çalar hesabı
anlamadım gitti bunu zaten:kızgın:

pazartesi etlik doğumevinde rahim filmim çekilecek şimdi iyice korktum bende
Çok üzgünüm çoook

bilgi hastanesinde doktorun kim canım..orda eskiden çalışan bir arkadaşım vardı.. doğum yapıldığını bilmiyordum orda..

orda bilgi hastanesinde iki kadın dogum dr var.biri baran hanım biri selcuk bey.selcuk bey daha cok ilgileniyormus diye duydum ama o da izne ayrılmış.baran hanıma cıktım.beni hiç bilgilendirmedi.ne ense kalınlıgı verdi ne ilac yazdı ne bebegimi gösterdi.ama bidaki gidişimde naapıcak bakalım.gene ilgisiz olursa acilen dr degiştiricem.kötükedihüso

acaba başkent hastanesi nasıl?ben zekai tahir buraktan iyice soğudum.bez kolilerinde bebeklerin verilmesi falan insanlık mı bu şimdi?içim sızladı görünce: çok üzgünüm:başkent nasıl acaba bilgisi olan var mı?

merhaba arkadaşlar...
ben doğum yapalı 9 ay oldu ve dünyalar güzeli bir kızım var Allah herkese nasip etsin...
hamile kaldığımda ne bir ssk, bağkur vs herhangi bir sosyal güvencem yoktu...
annemlerin orda bir poliklinikte bir dr duymuştum ve mecburen bütün tetkiklerimi paralı yaptıracaktım...
önceleri bütçemizi zorlar diye tereddüt ettik eşimle ama mecbur bebişimizin sağlığı için gidecektik...
ve gittik...
ben ömrümde böyle bir dr görmedim gerçekten...
yengem Etlik de doğum yaptı ve şu an bir daha anne olamayacak sorunlarla karşılaştı oraya adım bile atmak istemiyorum...
neyse dr um askeri hastanede görev yapıyordu kontroller bir yere kadar parayı verir her ay gidersin istediğin dr a ama işin içine doğum girince doğuma çok nadir gittiğiniz dr lar giriyor...
ve girmesinin de bir bedeli var tabi...
inanın sadece aylık kontrollerim de (40 YTL ve testelerin ücretini ödeyerek 9 ay gittim)...
bir dr bu kadar mı ilgili olur benimle beraber 9 ayı sabırsızlıkla bekledi tabi bazı arkadaşlarımda gidiyordu ve aynı ilgi onlara da vardı...
36+4 de sağlık problerim çıkmaya başladı ve bana doğum erken olabilir dedi...
bende çekinerek doğumuma girermisiniz dedim ve borcumuz ne kadar olur dedim...
gülümseyerek canın sağolsun bir gömlek ve bir kravat alırsın yeter dedi bana...
ve sözünde durdu hiçbir maddi çıkar gözetmekszin doğumuma girdi kızımda bende gayet sağlıklı kurtulduk ve şu an yok denecek kadar bir sezeryan izi taşıyorum ellerine sağlık...
biraz uzun oldu ama dr gerçekten çok önemli arkadaşlar...
bende doğumdan sonra tatlı yaptırdım gömleğini kravatını aldım eşimde bilgisayarına eksik parçaları varmış onları tamamladı ve teşekküre gittik innaırmısınız gözleri doldu duygulandı işte o yüzden ben böyle dr görmedim Allah razı olsun...
şu an Amerika da ama gelecek diye duydum eğer geldiyse ve isteyen arkadaşlar olursa telefonda görüşürüm sizi de yönlendiririm....

merhaba arkadaşalar bu mesajımla bir çok arkadaşımıza gerçekten yardımcı olmak istemiştim ama dr umla görüştüm ve artık Amerika da görev yapacağını söyledi bana...
bende 2. bebeğim için ona güveniyordum ama herhalde şu hastaneler biraz düzene girene kadar 2. yi bekletirim...
birde şu an tüm hastaneler denetim altında ve kuyruk acısı malum hizmetlerine daha dikkat edeceklerine inanıyorum...
Allah yardımcınız olsun...

X