Kızlar anadolu yakası İstanbul güzel bir tüp bebek doktoru önerirmisiniz yumurtalık donduracagim

Ebru öztürk bahcecide altunizade şubesinde. Ancak dondurma islemi icin belli şartlar araniyor bildiğim kadariyla

Sizin hormon testlerinizin sonucuna göre ilac igne dozu ayarlaniyo . Igneleri yapiyorsunuz. Sonra yumurtalarin gelisimi takip ediliyo 2 gunde 1...
10 gun sonrasinda toplanıyor. Yumurta sayisi tamamiyle kisiye gore degisir. Pcos hastalarinda daha fazla ciktigini biliyorum. Sizede belki havuz sistemi yapar bikac ay arka arkaya yumurta büyüterek toplama yapabilirler erken menopoz öyküsü oldugu icin.Daha sonra onlari donduruyolar. sonraki prosedür normal tup bebek süreci. Yumurta toplama evresi bence en kolayi zaten hafif sedasyon altinda yapiliyor islem. 10 dk suruyo bittiğinde odada aciyosunuz gözünüzü 😀🙏insallah hakkinizda hayirlisi olur ve sureciniz cok guzel gecer. Ama cokta gecikmeyin amh degeriniz felan degismeden halledin🤗doktorum içinde cok memnunum ve tekrsr bebek icin kendine gitmeyi düşünüyorum

Benim Amh 0.29 adetin 2 ci günü 5 yumurta vardı biri 13 mm di artık ne demek bilmiyorum teşekkür ederim bakacağım doktora umarım tekrar bebek sahibi olursunuz

Görüştüm cnm hastaneyle yumurta dondurmaya 90 bin TL dediler ve ilaçlar falan muayene hariç fiyatlar böylemi
Ben 2 sene önce tedavi gördüm fiyatlarin güncel halini bilemiyorum. Ama ucuz bir islem degil. Ve dondurma islemi yillik ucrete tabi her sene o da yenilenecektir. Son zamanlarda ordan tedavi goren varsa onlar bilgi verebilir. Ama ben de giderken biraz rakamlar yuksekti onu biliyorum

X