Kızlar amniyon suyunun fazla olması???

lavinia41

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
26 Ocak 2011
322
1
30.+6. Gunumdeyım kızlar herşey normal gıderken son kontrolümde suyum fazla çıktı herşey normal Bebişin gelişimi , şekerim... Erken dogum rıskı oldugunu soyledı iki doktor ondan sureklı dınlenıp uzanmaya başladım artık... Deneyimli olan arkadaşlar fikirlerinizi alabilir miyim ?

Kimse cevap atmamış.Canım erken doğum oldu mu? Bebişin nasıl? Banada doktorum suyun fazla dedi yarın şeker yüklemem yapılcak. İçime bi sıkıntı girdi. İnşallah bişey yoktur bebişimde.

Kimse cevap atmamış.Canım erken doğum oldu mu? Bebişin nasıl? Banada doktorum suyun fazla dedi yarın şeker yüklemem yapılcak. İçime bi sıkıntı girdi. İnşallah bişey yoktur bebişimde.
Canım merhaba senin durumun nedir bu gün dr vana da suyun fazla dedi çok bilgilendirmedi ne yapmak kazım

Canım merhaba senin durumun nedir bu gün dr vana da suyun fazla dedi çok bilgilendirmedi ne yapmak kazım

Benim genetik olabileceğini söyledi doktor en son kontrolde. İlk tabi baya bi açıklama yaptı sebeplerini saydı. Şekerden şüphelendi yüklemesi yapıldı bişey çıkmadı şükür ki. Çok az görülen bi ihtimal var bide o da doğum da anlaşılıyor. Yemek borusunun gelişmeme ihtimali Allah korusun. Ama benim büyük ihtimal genetik işte ablamda bu yüzden 35. Haftada doğum yaptı. Bi de burda yazılanları okudum içimi rahatlattı. İnşallah Rabbim bebişlerimizi sağlıcakla kucağımıza almayı nasip etsin.

Amin canım birde benim plesanta aşağıda rabbim hepimize şifa versin çok zor dönemler geçirdim inş Buda geçer

Amin canım birde benim plesanta aşağıda rabbim hepimize şifa versin çok zor dönemler geçirdim inş Buda geçer

Aminn canım inşallah bebişlerimizi sağlıcakla kucağımıza alıcaz. Bol bol dua edicez artık. Plesantanın aşağıda olması erken doğum riski tabi demi. Suyun fazla olması da öyle tabi. Rabbim yardımcımız olsun.

Aynen canım o da olabiliyor. Benim de aynı gün doğuma girdiğim birinde vardı canım. Çocuğun yemek borusu gelişmemiş doğum sonrası hemen küveze aldılardı. Ona da suyun çok fazla demişler. Doktor doktor gezmiş. Suyu çok diye sezaryene almışlardı. İnşallah sizinkilerde öyle bir sıkıntı çıkmaz. Yazma amacım moral bozmak değil sakın yanlış anlamayın. En büyük sıkıntısı küvezi olmayan hastanede doğurduğu için çocuk başka hastaneye sevk edilmişti. O konuda uyanık olun diye yazıyorum. Dediğim gibi inşallah sizinkinde öyle bir sorun çıkmaz.

Bilgilendirdiğin için teşekkür ederim cnm. Doktorum anlattı zaten o ihtimalimizde var tabii ki doğumda anlıcaz inşallah yoktur. Doğum yapıcağım hastane dolu özellikle seçtim içim rahat o konuda tek sıkıntım suyum işte.

İnşallah sağlıkla bir avazda gelir bebeğin canım.

İnşallah sağlıkla bir avazda gelir bebeğin canım.

Bebeğiniz doğdu mu sıkıntı çıktı aynı durumdayım suyum çok fazla

Bebeğiniz doğdu mu sıkıntı çıktı aynı durumdayım suyum çok fazla

Cnm doğdu şükürler olsun 3 aylık hatta şuan. Ama hiç sıkıntı yapma sağlık problemide çıkmadı. Çok fazla bu durumu yaşayan var. Rabbim sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin. Tek sıkıntı çok erken gelmeye kalktı. 33. Haftadan sonra sürekli yatmak zorunda kaldım.

Kızlar bilgim yok ama , yemek borusu gelişmediğini ayrıntılı ultrasonla anlayamıyomuyuz acaba? Bilgiai olan varmı.?

Anladım canım sağolasın , Allah kimseyü evladıyla imtihan etmesin korktuğuna uğratmasın inşallah...
Hepimize hayırlı doğumlar dilerim.

Amin cnm inşallah. Bende çok tedirgin olmuştum. Doğuma kadar içim içimi yedi. Ama şükürler olsun sağlıcakla aldım kucağıma. Rabbim dediğin gibi evlatlarımızla sınamasın. Doğuma kadar ne çektiğimi bi ben biliyorum. Sürekli kötü kötü rüyalar görüyordum. İster istemez sürekli en kötüsünü aklına getiriyorsun. Ama bu durumu o kadar çok yaşamış insanlar var ki çoğunlukta da bi sıkıntı yok. Sen içini ferah tut bol bol dua et cnm. Rabbim evladını sağlıkla hayırlısıyla kucağına almayı nasip etsin.

Amin cümlemizinkini inşallaah ...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…