Kızlar Allah rızası ıcın bılgısı olan yazsın düşük riskim var daha once bu durumu yasayan varmıydı

gamzeli2323

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
8 Eylül 2023
351
59
29
Kızlar sabah sıddetlı kanama ile acıle gıttım düşük riski var dedıler ıgne yaptılar bırde fıtıl verdıler eve geldım hala kanama oluyor arada moralim cok bozuk bebegıme bırsey olurmu daha once yasayan oldumu bu durumu?

Kızlar sabah sıddetlı kanama ile acıle gıttım düşük riski var dedıler ıgne yaptılar bırde fıtıl verdıler eve geldım hala kanama oluyor arada moralim cok bozuk bebegıme bırsey olurmu daha once yasayan oldumu bu durumu?
Kaç haftalık gebesiniz? Ben daha önce yaşadım ama benim hiç gelişmemiş anomali olan bir bebekti. İnşallah sizinki sağlıkla doğar 🙏

Çok geçmiş olsun inşallah bebeğinizi sağlıkla kucağınıza alırsınız
Ben yaşamıştım 11 hafta hemde, fitili düzenli kullanın mümkün olduğunca iş yapmayın düzelecek inşallah
Oğlum şuan 7yaşında sizede umut olsun 😊

Çok geçmiş olsun inşallah bebeğinizi sağlıkla kucağınıza alırsınız
Ben yaşamıştım 11 hafta hemde, fitili düzenli kullanın mümkün olduğunca iş yapmayın düzelecek inşallah
Oğlum şuan 7yaşında sizede umut olsun 😊
Hala kanama devam edıyor dıye korktum dua eder mısıbız bebegım ıcın

Kaç haftalık gebesiniz? Ben daha önce yaşadım ama benim hiç gelişmemiş anomali olan bir bebekti. İnşallah sizinki sağlıkla doğar 🙏
Oncelıkle cok gecmıs olsun rabbım kısa surede yenıden hamıle olmayı nasıp etsın. Bebekte sorun yok ama kanamam cok var dusuk rıskı var dedı doktor korkuyorum

Düşük olabilir ama kanaman durmadan keşke eve göndermeselerdi. Ultrasonla bakildimi ? Belkide düşük yapiyosundur

merhaba acildense bir kadın dğum uzmanna gorunmenızı tavsıye ederım cuku her kanama dusuk tehdıtı degıldır.. bende ılk haftalarda yasadım suan 27 haftalıgız cok sukur. ama kadın dogumcum cok normal damarların ıncedır rahmın genıslıyor catlama oluyordur onun kanamasıdır demıstı.. hıc onlem almamasına sınırlenmıstım ıcten ıce ama haklıymıs.

Ul
Düşük olabilir ama kanaman durmadan keşke eve göndermeselerdi. Ultrasonla bakildimi ? Belkide düşük yapiyosundur
Utrasyon bakıldı kanama cok olursa yıne gel dediler. Bıde afedersınız 5 dk da bir idrar yapıyorum nıye acaba anlamadım

merhaba acildense bir kadın dğum uzmanna gorunmenızı tavsıye ederım cuku her kanama dusuk tehdıtı degıldır.. bende ılk haftalarda yasadım suan 27 haftalıgız cok sukur. ama kadın dogumcum cok normal damarların ıncedır rahmın genıslıyor catlama oluyordur onun kanamasıdır demıstı.. hıc onlem almamasına sınırlenmıstım ıcten ıce ama haklıymıs.
Istanbulda yasıyorum randevu bulamadım malesef hemen yoksa gıdecektım pazatesı randevum vardı Allahın ıznıyle o zamana kadar bebegıme bırsey olmassa gorunecegım doktora

Kanamanız cok muydu? Sag salım kucagınıza alırsınız ınsallah

hcg duzenli artiyorsa hic korkma kizin ikibucuk yasinda。 duzensiz artan ilk bebegimi kaybettim dr sadece hcg artisini kontrol edip progestoron vermisti。 bide igne

X