Kızlar aldığımız Sandık?

Valla bizde siteden alınırken ister istemez ön yargı oldu ama sandık geldiğinde iyi ki almışız dedik şimdi bende mor olanını almak istiyorummmm..

çok güzelmş sandıklar ben daha önce televizyonda bi programda görmüştüm çok beğenmiştim özel yapıldğını düşünüyodum ama satışı da varmış öğrendiğimiz iyi oldu.. güle güle kullan cnm.. koltukların rengine göre alınırsa salonda puf gibi kullanılır bi köşede.. iyi fikirmiş..

teşekkürler şeker..ben daha bekarım ama ilersi için hazırlık diyelim..mor koltuk istiyorum .mor josefin ve mor sandıkkkkk..beyaz siyah mor karışımı bişeyler düşünüyorum...nasıl olur kızlarrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

cnm çoook güzelmiş. ben de sandık istemeyenlerdenim. annem tutturdu, sandıksız gidilmez, aldıklarımızı nereye koyacaksın, olmaz vs. bu sandık çok şık duruyor, içine kullanmadıklarımı koyarım artık.
dediğin mor, siyah, beyaz kombin süper olur. bir de morla gümüş rengi, gri tonları süper oluyor.

cnm dediğin mor siyah beyaz güzel olur pikolatanın dediği gümüşle mor da güzel oluyor. evimizdeki böyle morlu gümüşlü koltuk takımı ben kendi evime farklı alırım artık:)

evet bitanem dediğin gibi mor gümüş tonlarıda süper oluyor.....beğenmene sevindimmmm

cnm dediğin mor siyah beyaz güzel olur pikolatanın dediği gümüşle mor da güzel oluyor. evimizdeki böyle morlu gümüşlü koltuk takımı ben kendi evime farklı alırım artık:)

sağol canımm,..başlangıçta fuşya rengi olanı seçmiştim ama çeyizlerime bakıyom da hep morrrr..mor rengi de mutluluk huzur verirmiş...hadi mor olsun dedim.umarım pişman olmam (fuşya sevdamı da artık ufak tefek aksesuarlarla tamamlarım diorum)

sağol canım daha bana almadık ablama aldık..ben bekarım ama evlilik planları var yaza doğru..bişeyler bakıyorum.bi anda sıkışmayım die şimdiden işe el attım da:)))))))))))))))

kızlar ablama sandık aldık,sizce bu sandık nasıl? modern bişeyler olsun diye düşündük.bi kaç renk arasında kalsakta beyazı aldık.yorumlarınızı bekliyorum...

CADIARZU

çok şık ve sıradışı görünüyor,ayrıca beyaz mankaylıgı olan biri için ben beyazı çok begendım,fakat kullanım açısından kullanışlı olur mu acaba,mesela ileride bu sandığın uzerıne bir şey koyulmaz,normal mobilya sandıklar gibi değil...aslında brn fr düşünebilirim böyle bir sandık.iyi fikir oldu,saol paylaştıgın için

sağol canım daha bana almadık ablama aldık..ben bekarım ama evlilik planları var yaza doğru..bişeyler bakıyorum.bi anda sıkışmayım die şimdiden işe el attım da:)))))))))))))))

iyi yapıyosun zaten hepsini bi anda almanın imkanı yok yavaş yavaş almak lazım biz de seneye düşünüyoruz düğünü ama gene de başladım ben ufaktan

Teşekkürler tatlımm..ama sandığın içi tahta yani içine üstüne bişey koymayla bişey olcağını sanmıyorum..ablam kullanıyo memnun...içi tıka basa dolu bide puf die üstünede otuyoruz:))))))) taşıyo yaniii bizim ailenin balık kadınlarını:)))))))))))))

iyi yapıyosun zaten hepsini bi anda almanın imkanı yok yavaş yavaş almak lazım biz de seneye düşünüyoruz düğünü ama gene de başladım ben ufaktan

evet kuzum ne yapimmm öle küçükten başladık işte..çünkü yaz desemde ilerisini kul bilemiyor...kendimce bakıyorum..sende ufaktan başladın demek kolay gelsinnnnnn.............

bayıldımm çok tatlılar ya hem modern hem dekoratif güsel günlerde kullanın canım ben sandık olayına demode bulduğum için karşıydım ama bunları gördükten snr fikrim değişti açıkcası

krem olana bayıldım, sandık, puf dekor olarakta kullanılabilir çok hoşmuş ya hangi siteden aldınız ki, şöyle bildik bi sitede olsa daha güvenilir olurdu sanki

bayıldımm çok tatlılar ya hem modern hem dekoratif güsel günlerde kullanın canım ben sandık olayına demode bulduğum için karşıydım ama bunları gördükten snr fikrim değişti açıkcası

Sağol güzelim eğer sende alırsan şimdiden güle güle kullan....

krem olana bayıldım, sandık, puf dekor olarakta kullanılabilir çok hoşmuş ya hangi siteden aldınız ki, şöyle bildik bi sitede olsa daha güvenilir olurdu sanki

ya canım site adı veriliyo mu bilmiyom kiii.veriliyosa yazıyım çünkü dediğin gibi her yere de güvenilmez....benim aldığım yer garanti veriyo.beğenmezseniz geri gönderin dio..ve öle oldu ki üstüne biz aradık beğenilerimizi bizzat söledik..aldığım yer her yere de vermiyo özel fuarlara falan,şık mağazalara veriyolarmış.işlerini titizlikle yapıyolar yani ablam memnun bende en kısa zamanda bi tane kendime alcammmm..hatta evlenim evdeki kullanım şeklimi dekorasyonumun resimlerini eklerimmm............

Çok güzelmiş canım sandığınız.Hayırlı olsun.bende geçen sene evlendim ve bunun kahve rengi deri olanından aldım.çok şıktı.Şimdi salonumuzda puf niyetine kullanıyoruz.gören bayılılıyor.çeyiz evden çıkarkende sandığın üst kapağını kalın file kırmızı tül ile paket şeklinde süslemiştik.acayip afilli olmuştu
hatta resmini bulup göndereyim birara.sonra çıkardık kurdela gibi olan süslemesini ama çeyiz esnasında öyle kullanılmasıda anlamlı olmuştu hani:87:
Bence sende morunu alabilirsin.eğer benim aldığımda böyle kumaş ve renk seçimleri olsaydı kesinlikle bende morunu alırdım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…