Kızlar aldığımız Sandık?

sandik almayı düşünmüyordum nereye koyacam diye ama bir yandanda geneleğimiz sandıksız gelin mi olur diye içime dert oluyordu eğer böyle sandıklar varsa alırım çok hoş o uzun olanlar kullanışlı oturma odasına bile konulabilr yani :))

çok güzeller. modern ve şık görünüyorlar. yatak odasında ya da salonda dekor olarak çok hoş duracaktır. özellikle mor olanına bayıldım.

canım bende senin gibi düşündüm ......hani kızı evden çıkartırken sandığa oturuyolarmış da orda para mı takıyolarmış neymiş...buna benzer adetler var işteee..bizde sandık alalım ama bunu çok amaçlı nasıl kullanırız die araştırırken bu sandıkları internetten bulduk.ve senin de dediğin gibi puf gibi de kullanılır.üzerine oturulur ..hemde modern tarzda olunca hoşumuza gitti..eski sandıklar ahşaptı ne bilim ya o tarz çok eskiden kaldı..artık o şekilde alan yoktur die düşünüyorum..hem siparişe göre sandıkların boyutlarını yapıyolar..gerçi biz standart aldık amadaha küçük yada daha büyük kullanacağın yere göre yaptırılabilir die düşünüyorum

amin canım.allah güzel günlrde kullanmayı nasip etsin...ya kızlar peki sadece sandık alan bizmiyiz...sizinde sandıklarınız var mı?resimlerle paylaşalım mı

bnm bilidğim sandığı erkek tarafı alır hatta bnm nişanımda nişanlımın ailesi getirdiler gelin sandığımı taşlı çok şık hemde kayınpederim seçmiş
resim eklemek isterdim ama msj kapasitem az malesef..

yatak odası için ayakucu modellerini çok begendim yalnız kendi evm olunca alırım şuan gereksz görüorm..

buarada ii günlerde kullansın ablanız...

TEŞEKKÜRLER CANIM..YA bizde de kızın bi sandığı olur.erkek tarafı da daha küçük çapta nişan sandığı getirir..o tabi bu boyutlar da değil daha küçük oluyorrr

TEŞEKKÜRLER CANIM..YA bizde de kızın bi sandığı olur.erkek tarafı da daha küçük çapta nişan sandığı getirir..o tabi bu boyutlar da değil daha küçük oluyorrr

evet ama bnce yeterli yani 30 tane sandık alıncak değil ya zaten inan koycak yer olmaz ki senin gösterdiğin sitedeki boyutlarla bnm sandığım aynı yani küçk değil

şeker ben kendim ayak ucu alcam ama..çok hoşuma gidiyo.eğer nişanımda da sandık gelirse onu da oturma odasına atarım ne yapimmmm.gerçi bana 1 2 sene daha var da:gitme:

şeker ben kendim ayak ucu alcam ama..çok hoşuma gidiyo.eğer nişanımda da sandık gelirse onu da oturma odasına atarım ne yapimmmm.gerçi bana 1 2 sene daha var da:gitme:

anldım zaten o ayak ucu modelleri çok güzel bnde isterdim ama nerede otracgmz bağlı
yani kendi evim olsa hemen alırım

nedn 1-2 senen daha var merak ettim kusura bakma?
bide ablam ne zamn evlenio?

canım ablamın düğününe 1 hafta kaldı..bende nasipse 1 sene sonra..ama işte ileride ne olacağı belli değil die 1 2 sene diorum canım...

canım sen üni.mi okuyon? evlendiğin zaman mı yalmayı düşünüyon???.kendi evinden kastın bu mu canımcım

Allah tamamını erdirsin darsı senin başına cnm...
bn ünv 4 teym son senem yalnız kk ya kayıt olrken yaşımı yanlış girmişim
22 yaşındayım ve kurban bayramından sonra nasipse evleniorm yalnız tarih belli değil henüz almadık..

evet hani şimdi kirada zor olr die düşünüorm..

sen nişanlı flan msn cnm?

allah senin de tamamına erdirsin canım..hayırlısıyla okulunu da bitirmek nasip olsun..bende bu sene mezunuyum gerçi yeni dönem başladı artık eski mezun kalıyom ...

bende 22 yaşındayım arkadaş bi çok benzer noktamız var...ama sen okurken mi evlencen..kurban bayramına az kaldı..bu arada canım tabi kiradaysan zor olabilir allah yardımcınız olsun..

ben nişanlı değil ama erkek arkadaşımın annesi aradı annemi konuştular..ablamın düğünü bi olsun da bizde nişan düşünüyoz canım

bu arada hangi bölümü okuyon

amin inş cnm..
evet okul btmeden evlencem..
saol cnm hereksn yardımcısı olsun...

anldım cnm hayrlısı olsun...

işletme sen?

çok güzel. bu sandığı salona ya da oturma odasına da koyabilirsiniz.çok dekoratif duruyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…