kızlar adetimin 10.günü

Filo

Nirvana
Kayıtlı Üye
8 Nisan 2007
1.155
13
arkadaslar dün doktora gittim ve adetimin 10. günü olmasına rağmen doktor yumurta yok dedi...dünden beri çok moralim bozuldu ve doktorda bir acıklama yapmadı....10.günde yumurta olmaması normalmii......ayrıca daha önce adetim bu kadar uzun sürmezdi..cevaplarsanız sevinirim....

canim bence sen yanlis anladin yumurtlama olmamis demistir doktorun..her kadinda yumurtlama adetin 10.gunu olmaz 13.14 . gunlerde olur bunu adetine gore hesaplayabilirsin...

mehay cım teşekkür edrim cnm..belki bn yanlış anlamışımdır sağol cnm.....başka böyle sorun yaşayan yok galiba...........

canım buyuk bır ihtımal yumurtan buyumemiş benımde öyle 12mm kalıyor yanı 10 gunde 18mm olması gerekıyormuş 14gundede 20mm olması gerekıyormuş uzulme gelişir ignemı ilaçmı kullanıyosun

cnm bişey kullanmıyorum ama büyümemiş olsa öyle derdi yumrta görünmüyor dedigelecel ay aşılamam var.....10. günde18 mm olması gerekiyor demişsin öyle olsa derdi yumrtan daha gelişmemiş diye. serenar sen nsl tedavi görüyorsun.....

canımm bende bu ay klomen kullandımm ilk defa perşembe doktora gittim..10. günü idi adetimin..2 tane yumurtam var biri 17 cm biri 14 cm...peki sen neden ilaç kullanmadın .... yumurta nasıl yok dedi anlamadımm olması lazımm yani 10.günü tamam belki yeterli boyuta ulaşmamıştır falan diyebilirdi..ama yumurtla yok demiş yani...olması gerekir bence....istersen tekrar doktora git...aklına takılanları tekrar sorr...

dr sana 10.günmü gel dedide
daha erken herkese göre değişiyo yumurta oluşması
ee peki şu gün gel bide veya daha erken gibi bişey söylemedimi yanii

her ay yumurta olacak diye bişey yok...
özellikle polikistik over olanlar,yumurtlama tembelliği olanlar ve fsh ve e2 si çok yüksekOLANLAR ZAMAN ZAMAN YUMURTLAMAYABİLİR...
doktorunun yumurta görünmüyor demesinin nedeni de demek ki bu ay yumurta oluşmamış sende...
eğer oluşmuş olsaydı küçük mm de bile olsa söylerdi..inşallah bidhaki ay yumurtlaman olur..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…