kızlar adetim 1 gün sürdüüüü ?????

gerçekten çıldırcm arkadaşlarımda olabilir diyorr dikkat et diyor test negatif diyor...bi taraftan adetim son anda yoğunlaştı bununla beraber hafif bulantı,kasık ağrısı var sanki yeni adet oluyormuşum gibi birde uykum okadar çok geliyorki anlatamam ayıptır söylemesi bu sabah geç kalkmama rağmen gün içinde bi kez daha uyudum:roflol:ve hala elimi kolumu kaldırmak istemiyor cnm o derece wallahi eve ultroson mu alsam acabaa yada bilseydim doktorla evlenirdim :roflol:şaka tabi kızlarrr eşimi çok seviyorum ve onuda mutlu etmek istiyorum ama herşey Allahın takdiri...

napayım kii kafama takmaktansa bakarım içimde ne olup ne bitiyor !!! kızlar bide demiştim size eşim benden 14 yaş büyük o daha çok istiyor ayrıca onun 2.evliliği ilk evliliğinden 2 tane çocuğu varr.. ben tanıdığımda boşanmış durumdaydı aramızda 8 ay bi tanışmışlıktan sonra evlendk tabi ailem açısından sorunlar oldu ama bana bıraktılar çok mutluyum şuanda ben hiç yaş farkınıda takmadım hatta benm 2 tane çocuğum var sayılır onları canımdan çok seviyorum ama ben daha 23 yaşındaym bu heyecanı yaşamak ve birde benden ona yaşatmak istiyorum !!!!

inşallah en kısa zamanda bu mutluluğu yaşar ve yaşatırsın eşine. yaşın 23müş ne güzel. benim 25 ve bi sene olacak evleneli. herkes acele ediyosun diyo ama ben geç bile kaldığımı düşünüyorum. 30uma yaklaşmadan bi bebeğim olsun istiyorum. zaman o kadar çabuk geçiyo ki...

evt cnm ya benmde hep hayalim küçük yaşta anne olmaktı..bu yüzden evlendiğim gibi hiç bekleym hayatımı yaşayım demedm çünkü benm hayatımda eşim ve doğacak olan bebeğimdir !!!

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…