kızlar adeeten 1 hafta önce kan gelmesi acil yardım

gizztgr

Guru
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
18 Haziran 2009
225
24
35
Arkadaşlar öyle korktum ki az önce, afedersiniz idrardan sonra peçeteye 2-3 damla kadar kan geldi sizce sebebi ne olabilir? son adet tarihim 8 mart, 15inde korunmayı bıraktık. Olursa ilk gebeliğim olacak, çok korktum yarın doktora gidicem sizce kan testinde çıkar mı herhangi bişey varsa ya da erken mi ? Midem ve kasıklarım çok ağrıyor. Beklenen adet tarihim de 6 ya da 10 nisan, nolur bişey söyleyin :KK14:

Son düzenleyen: Moderatör:
valla doktora gidersen kanda belli olur ama bence bi tahriş durumu olmasın ondan gelmesin kan yada adet oluosundur 1 hafta erken valla şaşırtıcı bii durum ne diycemi şaşırdım

şayet hamileysen bu kanama yerleşme kanaması olabilir.şu anda kanda çıkacağını sanmam.bir daha kanama olursa doktora gidebilirsin

Geç yerleşme olduysa kanda çıkmaz canım
benim bat tan 4 gün önce belli olmuştu fakat
çok düşüktü kanın 2 sebebi olabilir
1- Hamilesindir yerleşme kanamasıdır
2- idrar yolu enfeksiyonun vardır hakkında hayırlısı
olsun canım
:nazar:

Kanda her türlü çıkar canım...
1.7 çıktı ama çok küçük olduğu için de kan değerin düşük çıkabiliyor dedi doktor, aranızda böyle bi durum yaşayan biri var mı ? adetin geçsin öyle bi daha gel , değer artarsa kesin konuşalım dedi, off belirsizlik ne zor :KK14:
Geç yerleşme olduysa kanda çıkmaz canım
benim bat tan 4 gün önce belli olmuştu fakat
çok düşüktü kanın 2 sebebi olabilir
1- Hamilesindir yerleşme kanamasıdır
2- idrar yolu enfeksiyonun vardır hakkında hayırlısı
olsun canım

sağol arkadaşım inşallah ilkidir :) hepimizin hakkında hayırlısı.. senin kaç çıkmıştı?

belli olmaz.ben geçen ay beklenen adet tarihinde merakıma yenilerek tahlil verdim.4 küsür çıktı.sonucu aldıktan bi kaç saat sonra da kanamam başladı.hakkında hayırlsı olsun.inşallah hamilesindir.

1.7 çıktı ama çok küçük olduğu için de kan değerin düşük çıkabiliyor dedi doktor, aranızda böyle bi durum yaşayan biri var mı ? adetin geçsin öyle bi daha gel , değer artarsa kesin konuşalım dedi, off belirsizlik ne zor :KK14:

sağol arkadaşım inşallah ilkidir :) hepimizin hakkında hayırlısı.. senin kaç çıkmıştı?

Benim adetten 4 gün önce 8.80
çıkmıştı çok düşüktü şüpheli gebelik dedi doktor
3 gün sonra bida gel dedi gittim 49,50 olmuştu
inşallah sende hamilesindir canım

Benim adetten 4 gün önce 8.80
çıkmıştı çok düşüktü şüpheli gebelik dedi doktor
3 gün sonra bida gel dedi gittim 49,50 olmuştu
inşallah sende hamilesindir canım

şu an hesaplamalarıma göre benim adetime 8-9 gün var sanırım düzensizleşti bu aralar.. İnşallah benim de değerim artar arkadaşım hayırlısı..

şu an hesaplamalarıma göre benim adetime 8-9 gün var sanırım düzensizleşti bu aralar.. İnşallah benim de değerim artar arkadaşım hayırlısı..

Rabbimin izniyle artacaktır canım
sen içini ferah tut pozitif ol Dualarım seninle
Rabbim yardımcın olsun
:KK16:

Rabbimin izniyle artacaktır canım
sen içini ferah tut pozitif ol Dualarım seninle
Rabbim yardımcın olsun
:KK16:

bal damlamış klavyenden ball..canımm inşallahh iyi ki varsınız..Allah kabul etsin tüm dualarımızı..:KK16::KK16:

Son düzenleyen: Moderatör:
bazen öyle erken adet görebilme her insanda olur sıkma canını bunu hemen kötü bişeye yorma sürekli böyle değişmeler olursa endişelen bence

Arkadaşlar öyle korktum ki az önce, afedersiniz idrardan sonra peçeteye 2-3 damla kadar kan geldi sizce sebebi ne olabilir? son adet tarihim 8 mart, 15inde korunmayı bıraktık. Olursa ilk gebeliğim olacak, çok korktum yarın doktora gidicem sizce kan testinde çıkar mı herhangi bişey varsa ya da erken mi ? Midem ve kasıklarım çok ağrıyor. Beklenen adet tarihim de 6 ya da 10 nisan, nolur bişey söyleyin :KK14:

Hamilelik olabilir canim
bebegin yerlesmesi sirasinda az bir kanama gorulebiliyor bazi kadinlarda
eger hamile kaldiysan bu d abebegin yerlesme kanamasi olabilir.
bence acele etma adetin gecerse hemen test yaparsin :KK34:

X