Kızlar acill jı bakarmısınız

cecege

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
19 Ekim 2019
316
45
32
İdrar yolumda enfeksiyon varmış kızlar 25 haftadayım doktor piyeloseptyl 100 mg antibiyotik yazdı bebeğe zararı olur mu korkuyorum kullanan oldumu bu ilacı

Hamilelikte kullanılabilen bi ilaç, kullanabilirsiniz doktorunuz zararı olsa vermez zaten. Ben de augmentin kullanıcam 1 hafta maalesef

Yaaa teşekkür ederim ıster istemez tereddüt ettım. Sız ne kadarlık hamılesıniz
Evet Ankara'dansınız siz de hatırladım ben de 20'yim ben henüz, 2 kere tek şaselik antibiyotik kullandım bu sefer 1 haftalık verdi maalesef bi kurtulamadım şundan

İdrar yolumda enfeksiyon varmış kızlar 25 haftadayım doktor piyeloseptyl 100 mg antibiyotik yazdı bebeğe zararı olur mu korkuyorum kullanan oldumu bu ilacı
Benimde enfeksiyonum var sağlık ocağı ilaç yazdı ama ilaç alerjim olduğunu söyleyince sildi reçeteyi kadın doğum doktoruna gidince söyle yazsın dedi yarın gidicem söylücem saha

Benimde enfeksiyonum var sağlık ocağı ilaç yazdı ama ilaç alerjim olduğunu söyleyince sildi reçeteyi kadın doğum doktoruna gidince söyle yazsın dedi yarın gidicem söylücem saha
Bütün ilaçlara mı alerjiniz var acaba çok geçmiş olsun gebelık döneminde ılac kullanmak sıkıntı yaa

çok teşekkür ederim parola ve bazı ilaçlarada var ama pek anlamıyorum diğer ilaçların ne işe yaradığını ilaç alerjisi gerçekten çok zor

Kızlar iki gündür eşimden ses Seda yok. Babam bugün aradı. Madem istemiyorsun ne işin var adamın evinde dedi. Gelip seni alayım dedi. Benim evime bir kere girersen bi daha geri dönüşü olmaz dedi. O yüzden kocanı ara iyi geçinin sende haksızsın o da haksız birbirinize dolmuşsunuz dedi. Bende eşime mesaj attım.
“Kendi kıyafetlerimi bebeğin eşyalarını bugün toplayacağım yarın sabah anahtarını güvenliğe bırakırım alırsın.” Dedim yazdığım gibi gördü cvp vermedi. Sizce kötü mü yaptım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…