Gebeliğe Hazırlık Kizlar acil

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Sadglozgrr

Prens ve prenses annesi 🥰
Kayıtlı Üye
31 Aralık 2020
702
1.210
28
Kızlar iyi akşamlar 6 aydır bebek istiyorz eşimle ve korunmayi bıraktık iyne veya doğum kontrol hapı kullanmadım bu sürede korunmayi bırakınca adet düzensizliklerim olmaya başladı 2 ay önce düzensiz olduğum için doktora gittim bi ilaç verdi 10 gün kullandım tam gününde adet oldum bu ay da normalde 7 şubatta olmam gerekirken 2 sinde sadece lavaboya gittikçe pençeteye geldi şu içinde akıntı hamileym sandım test yaptm çıkmadı 4 unde başladı adetim çok çok az oldu ama devamlı geliyordu bugün ayın 15 i ve ben daha yeni bittim yumurtlama hesaplamam için yardımcı olurmusunuz gebe kalmayı çok istiyorm

Bittiyse bugünden itibaren 2 güne bi düzenli ilişki olsun illaki yumurtladığın zamana denk gelir canım. Rabbim tez zamanda nasip etsin 🙏
2 güne bir misal bugün ilişki yarin tatil ertesi gün tekrar mı iliski kusura bakmayin gerçekten çok istiyorm o yüzden ayrıntılı soruyorm🙈

Onu hiç denemedim nasıl olacağınıda bilmiyorm🤷‍♀️ onla sitrese girmek de istemiyorm bide ıns bu ay olur ama hiç umudum kalmadı 13 gün adet sürunce olmayacak gibi geliyor artk😔😔
Canim bende seninle ayni durumda sayılırım bende bi suru tedavi gordum ama sana bi tavsiyede bulunucam insagram kullanıyorsan eger orda bir ebenin gunlugu diye bi sayfa var bende takip ediyorum o sayfayı takip et orda ebru abla diye biri var yumurtlama takibi yapıyor ve her sorulan soruya karşılıksız bir şekilde cevap veriyor ovulasyon testiyle ilgili bi dene bi bak derim belki bir faydası olur ben bu ay dogum kontrol hapi kullanılamaz sonraki ay bende onun ovulasyon testiyle takip yapicam bi dene belki bi faydası olur

X