Aile Planlaması kızlar acil yorumlarınızı bekliyrum

Aile Planması nedir ? Doğum kontrol yöntemleri, gebeliği sonlandırma, kürtaj konularının işlendiği bölüm.

assu4

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
17 Şubat 2009
329
1
vereliniortakbı arkadasımın haftaya dugunu var nişanlısı bebek istediğinden dolayı arkadasım kendısıne bı koruma yontemı arıyor sizce ne yapabılr şuanda doğum kontrol hapı kullanabılırmı adet donemı gecmiş

doğum kontrol hapı olabilir
birde prezervatif en güvenirilirleri bunlar

nişanlısı bebeğimz olursa olur demiş prezervatif istemymus

doğum kontrol hapı için ilk önce doktora gitmesi gerekir.. adetinin belli bi günü başlanıyo doğum kontrol hapına ama unuttum kadın doğum uzmanına giderse gereken bilgileri verir.

Arkadaşın en yakın aile planlama merkezine giderse ona en iyi yöntemi mutlak anlatırlar ancakk.
Şçyle bir durum var eşinden gizli yapması ilerde ona sorun açabilir istediğinde bebeği hemen olmazsa korunduğu ozman ortaya çıkacakki buda aile birliğini eşinin güvenini sarsacak. kendi korunacaksa bile lütfen arkadaşınızı ikna edin eşiyle konuşsun ve bebeğe şuanda hazır olmadığına ikna etsin . kendi mutluluğu için yapsın bunu

cnm mehalimin söyledikleri doğru. nişanlısıyla konuşsun. ondan gizli olarak korunması güven açısından sarsıcı bir durum lmaz: konuşmaya cesareti yoksa aile planlama merkezine gitsin orda yardımcı olacaklardır. nişanlısı prezervatif kullanmak istemiyorsa kendi kullansın. kadınlar içinde var herhalde.. Allah yardımcısı olsun ne diyim. kızma ama arkadaşının nişanlısı da biraz düşüncesiz herhalde yada arkadaşına gerçekten çok aşık hemen çocuk istiyor

konuyu okudum tam yorum bırakacak ken canım senin yorumu gördüm aynı düşünceleri paylaşmışız .bencede bebek konusunu tek başına karar vermemeli diye düşünüyorum a.s
bana söyleyecek bişey kalmamış fazla söze ne gerek zaten gerekeni yazmışsın canım a.s.

teşekkür ederim canım ama doğru olan bu başta tartışıp hatta kavga ederek u konu halletmeliki iki gün sonra daha kötü noktalara gelmesin varsın başlangıçta huzursuz olsun biraz . ama eşi onuniçin heer zaman " karım benden gizli iş yapmaz ona güveniyorum diyebilsin"
ayrıca birde kendimizi koyalım o erkeğin yerine yani iğneyi kendimize batıralım .
çocuk istesek ve eşimiz bizden habersiz korunsa ne hissederdik . bunu öğrendiğimizde ve öğrenmeden önce neden çocuk olmuyor psikolojısıne girdiğimizde neler hissederdik .

Konuyu açan arkadaşım .lütfen arkadaşınla konuşş onu ikna et

ya evlenir evlenmez ,insanlardaki bı çocuk aşkı da neyin nesi böyle anlamıyorum ki..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…