Kızlar acil yardımmm

basakalya

Üye
Kayıtlı Üye
19 Mart 2024
149
40
27
Regl dönemim 13 gün gecıktı evdeki testlerde silik fakat kanda bir yerde 0.2 biryerde 1.45 çıktı yukselır mı

Evde ki testlerin hassasiyeti o kadar yüksek değildir. Kanda düşük çıkıp silik olması zor. Şu an için hamile değilsiniz ama isterseniz bir doktora gidin belki regli söktürücü felan verir

Evde ki testlerin hassasiyeti o kadar yüksek değildir. Kanda düşük çıkıp silik olması zor. Şu an için hamile değilsiniz ama isterseniz bir doktora gidin belki regli söktürücü felan verir
Doktora gittim sonuca göre söktürücü vereceğini söylemişti

Eklentiler

• B7BC632F-1D74-4058-9583-6573119B7819.jpeg
    B7BC632F-1D74-4058-9583-6573119B7819.jpeg
    117,4 KB · Görüntüleme: 30
Sizi üzmek istemem belli ki hamilik istiyorsunuz. Ben göremedim çizgi. Birde epeyi beklemiş test belki kuruma çizgisini görmüşsünüzdür. Silikte olsa çizgi ilk 5 dakika da çıkıyor. İnşallah en kısa zamanda pozitifi görürsünüz ❤️

Sizi üzmek istemem belli ki hamilik istiyorsunuz. Ben göremedim çizgi. Birde epeyi beklemiş test belki kuruma çizgisini görmüşsünüzdür. Silikte olsa çizgi ilk 5 dakika da çıkıyor. İnşallah en kısa zamanda pozitifi görürsünüz ❤️
Evet istiyorum ama inanın bu test 5 dakıka da çıktı sonrasında ki ciddiye almamam gerektıgını biliyorum

X