Kızlar acil yardımm!!Adet günü lekelenme

SareNihal

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
13 Haziran 2024
59
9
Kızlar adet günümdeyim ve birkaç gündür lekelenme var yerleşme kanamadından şüpheleniyorum yarın kan versem gebelk varsa çıkarmı yoksa daha erkenmi bilgisi olanlar lütfen yardım edin

Kızlar adet günümdeyim ve birkaç gündür lekelenme var yerleşme kanamadından şüpheleniyorum yarın kan versem gebelk varsa çıkarmı yoksa daha erkenmi bilgisi olanlar lütfen yardım edin
Günün geçmiyor anladığım kadarıyla.Kanama değil de hafif lekelenme varsa hamilelik ihtimali olabilir.Leke devam ediyor mu?

Kanda çıkabilir ama bence birkaç gün bekle.Devam etmezse kan ver ya da evde gebelik testi yap.Kanama olur ve çoğalırsa adet görüyorsun demektir ama dediğim gibi bir iki gün bekle,takip et.

Kızlar benim reglime 10 gün var iki saatliğine dışarı çıktim bi baktım sıvı geldi epey akintidir sandım eve geldim pantoluma kadar batmış pembe lekelenme baya gelmiş sizce yerleşme kanaması mıdır yoksa

Yumurtlama olmuş olabilir canım
Ama akıntının rengi koyuya dönükse bilemem
Nasıl yani yumurtlama olunca kanama mı oluyor
Akıntın açık pembe mi yoksa kırmızımı burada okumuştum bazı kadınlarda yumurtlama günü lekelenmesi olanlar varmış adete de 10 gün var yazdığın için aklıma geldi ama kişiye göre değişiyor eğer akıntın kanama şeklinde ve devam ediyorsa doktora git sen kendini daha iyi bilirsin

Pembe şeklinde ilk defa böyle bir şey oluyor daha önce hiç olmamıştı

Ayrıca lekelenme şeklinde geliyor

Söyleyebileceğim tek net belirti göğüsler hanımlar. Goguslerinizi takip edin ilk olarak onlar değişiyor

Ben geç döllenme ile gebe kalan biriyim bu yüzden adet oldum ve adet bittikten 6 gün sonra hamile olduğumu öğrendim o süre zarfında tek belirti göğüslerimde beyaz benekler vardı minicik ama bir sürü doktora sorduugmda ilk belirti göğüsler olur demişti

Ne adetten 6 gün sonra derken üstünemi görmüş oluyosunuz yani ay nolur aydınlat beni nasıl oldu

Bu ay çok değişik bir şekilde regl oldum 24 günde regl oldum ama her zamankinden çok farklıydı rengi kıpkırmızı değildi daha çok pembemsi kahvemsiydi toplam 2 buçuk gün regl oldum 2 buçuk günde 2 pet doldurmamıştır ama olmadan 2 gün önce rahatsızdım hastaneye gittim test yapıldı negatifti

Ne adetten 6 gün sonra derken üstünemi görmüş oluyosunuz yani ay nolur aydınlat beni nasıl old

Sürekli bahsedilen ve bir çok kadının yaşadığı yerleşme kanamasından şüphe etmişsin belliki ama ben yerleşme kanaması yaşamadım misal. Her kadında farklı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…