Kızlar acil yardımınıza ihtiyacım var hamilelik şüphem var çok hastayım hastanede serum taksalar veya iğne vurslr zararlı mı lütfen cevap verin💕

Bluegreenworld

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
25 Mayıs 2022
1.220
293
İki gündür çok soğuk aldığım için çok feci hastalandım şimdiye kadar dayandım ama ateşim bı iniyo bı çıkıyor evdekilerde tutturdular acile gidelm diye ... Lekelenmem oldu ve ayakta duramicak kadar bel ağrısı yaşadım ilk hamilelik te böyleydi lütfen cevap bekliyorum

İki gündür çok soğuk aldığım için çok feci hastalandım şimdiye kadar dayandım ama ateşim bı iniyo bı çıkıyor evdekilerde tutturdular acile gidelm diye ... Lekelenmem oldu ve ayakta duramicak kadar bel ağrısı yaşadım ilk hamilelik te böyleydi lütfen cevap bekliyorum
Doktora bu durumu iletirseniz ona gore tedavi uygular, ates riskli bisey hele ki bebek supheniz varsa riske atmayin derim. Hamileler de hasta oluyot serum yiyor sonucta.

Yüksek ateş tehlikeli bebekte pek çok hastalığa sebep olabiliyor acilde de mutlaka gebelik şüphem var diye belirtirseniz ilaçların grupları var gebelikte risk oluşturmayanları uyguluyorlar

Gebelik şüphem var derseniz beta yaparlar negatif gelirse tedaviye başlarlar belirtin mutlaka

X