Kızlar acil yardımınıza ihtiyacım var bakarmısınız testime

uzunmakarnaa

Üye
Kayıtlı Üye
12 Aralık 2022
16
1
IMG_9633.jpeg
IMG_9636.jpeg
reglim biteli daha 2 gün oldu kasık ve bel ağrım geçmediği için içime bi şüpheyle test yaptım ve anında 2. Silik çizgi göründü ama sevinemiyorum ve inanamıyorum 3 yıldır bebek için uğraşıyoruz yarın kan testi vericem ama varmıdır sizce bu testlerde yanılma payı olurmu iki tane yaptım ikiside böyle çıktı nolur bana bişey diyin başına böyle bişey gelen varmı üstüne görme olabilirmi

Son düzenleme:
konu aktif diye yazayım dedim benim adetim 26 ağustos olmam lazımdı o gün kahve akıntı oldu ilk oğlumdada olmuştu şüphelendim test yaptım pozitif çıktı kan verdim 27 sinde 15.30 çıktı dün aşırı kanamaya döndü pıhtılı dr a gittim baktı gebelik var ama bazen ilk başlarda kimyasal olup gidebiliyo dedi cuma günü kontrole çağırdı bugün tekrar kan verdim 29 u 30.50 çıktı bugün kanamam düne göre bi tık daha az sanki ne yaşıyorum bilmiyorum kimyasal gebelik olsa değer düşmezmiydi ? dış gebelik vs olmasından korkuyorum açıkçası

konu aktif diye yazayım dedim benim adetim 26 ağustos olmam lazımdı o gün kahve akıntı oldu ilk oğlumdada olmuştu şüphelendim test yaptım pozitif çıktı kan verdim 27 sinde 15.30 çıktı dün aşırı kanamaya döndü pıhtılı dr a gittim baktı gebelik var ama bazen ilk başlarda kimyasal olup gidebiliyo dedi cuma günü kontrole çağırdı bugün tekrar kan verdim 29 u 30.50 çıktı bugün kanamam düne göre bi tık daha az sanki ne yaşıyorum bilmiyorum kimyasal gebelik olsa değer düşmezmiydi ? dış gebelik vs olmasından korkuyorum açıkçası
Aslında artış güzel. Sanırım dış gebelik 2 kere kan veriminden anlaşılmıyor düzensiz artması gerekiyor diye biliyorum dış gebelikte içinizi ferah tutun. Benim anlamında pıhtılı kanaması oldu kaç kere şuan 20. Haftalık hamile. İnşallah sizinde düzenli artışınız devam eder ve kucağınıza almak nasip olur 🤲

X