KIZLAR ACİL YARDIM !

Officalmm

Üye
Kayıtlı Üye
15 Eylül 2018
133
38
30
eşim benimle cinslkten kaçınıyo biz 3 sene sevgili kaldık 1 yaşnda bebeğmz var ve esmle ne zaman beraber olsak nerdyse üstümüz giyinik beraber olyruz ve sadce 10 dk sürüyo ve ne zman onnla bu konuyu konsmk istesem bana kızıyo benimle bole konular konsma kapat konuyu dyo neden diyorum kapat dyo ya napacgmı blyrum insn eşiyle neden bole konular konusmz soncta durmu anltmaya calyrum biraz bencil mi yoksa banamı ole gelyo napmam lazım kızlar yardım edin lütfen :KK43: yoksa bole giderse benim ister istemez cinselsizliğe mecbur edyo ama ben bole olmasını istemiyorum hemen oldu bitti olmasın

Son düzenleme:
eşim benm cinslkten kaçınyo biz 3 sene sevgili kaldık 1 yaşnda bebeğmz var ve esmle be zaman berbr olsak nerdyse ustmz giynk beraber olyruz ve sadce 10 dk suryo ve ne zman onnla bu konuyu konsmk istesem bana kızıyo benimle bole konular konsma kapat konuyu dyo neden diyorum kapat dyo ya napacgmı blyrum insn eşiyle neden bole konular konusmz soncta durmu anltmaya calyrum biraz bencl mi yoksa banamı ole gelyo napmam lazım kızlar yardım edin lütfen :KK43: yoksa bole giderse benim ister istr cinszlğe mecbur edyo ama ben bole olmasını istmyrum hemen oldu bitti olmasın
burayı anlamadım;

benim ister istr cinszlğe mecbur edyo

eşim benm cinslkten kaçınyo biz 3 sene sevgili kaldık 1 yaşnda bebeğmz var ve esmle be zaman berbr olsak nerdyse ustmz giynk beraber olyruz ve sadce 10 dk suryo ve ne zman onnla bu konuyu konsmk istesem bana kızıyo benimle bole konular konsma kapat konuyu dyo neden diyorum kapat dyo ya napacgmı blyrum insn eşiyle neden bole konular konusmz soncta durmu anltmaya calyrum biraz bencl mi yoksa banamı ole gelyo napmam lazım kızlar yardım edin lütfen :KK43: yoksa bole giderse benim ister istr cinszlğe mecbur edyo ama ben bole olmasını istmyrum hemen oldu bitti olmasın
Yavrucuğum acele ettin sanırım ama birbirimizi anlamamız için Türkçe'yi doğru kullanman gerekli.

Kusura bakmayın bebişim durmuyo beni ister istemez cinsel isteksizliğe mecbur ediyo yazdım
Eşiniz bebekten önce de böyle miydi?

Eğer öyleyse bir üroloğa gitmesini isteyin. Belki bir sorun vardır.

Yok deyildi hamile kaldım ondan sonra böle olmaya başladı bir kere dile getirdim artık yani ama dediği laf sen abartıyosun yada işte su sıkıntılar var ya ne alaka diyorum sonucta ilişki duygusal bişey anlamıyorum onu özelimizi basit bişeye çeviriyo ve ben böle olmasını istemiyorum

Esimde de cinsel isteksizlik vardi buradan arkadaslarin tavsiyesi ile cem kecenin videolarini izledim ve esime izlettim bu sayede oldukca yok katettik. Ama cok sükür esim iletisim kurulabilen biri. İstersen sen de dene. Umarim isine yarar.

Esimde de cinsel isteksizlik vardi buradan arkadaslarin tavsiyesi ile cem kecenin videolarini izledim ve esime izlettim bu sayede oldukca yok katettik. Ama cok sükür esim iletisim kurulabilen biri. İstersen sen de dene. Umarim isine yarar.

Videolarını nerden bulabilirm ya benm konum burda sıkıntılı eşime daha once beyaz tv bi kadın çıkıyodu onn kıtabnı aldm sadece ondn okumasnı istedm ve sonumuz kavga ben izlyım yavaş yavaş onada izletiririm artık

Birde ona soru sorabilceğim internet sitesi varmı

Videolarını nerden bulabilirm ya benm konum burda sıkıntılı eşime daha once beyaz tv bi kadın çıkıyodu onn kıtabnı aldm sadece ondn okumasnı istedm ve sonumuz kavga ben izlyım yavaş yavaş onada izletiririm artık

Birde ona soru sorabilceğim internet sitesi varmı
Ben vajinismustum bu sürecte cisedten haberim oldu cem kece de cisedin baskani. www.cised.org.tr internet sayfasi ama soru soruluyo mu bilmiyorum sayfayi bir tararsin. Ben oradan terapist bulmustum ve oyle yendim hastaligimi. Youtubeta da videolari var pek cok cinsel sorun uzerine. Ben cinsel isteksizlikle ve on sevismenin onemi ile ilgili videolar izledim ve esime izlettim. Özellikle bu video benim cok isime yaradi.

X