Kızlar acil yardım gerekiyo.. spiral sorunu

Lynex

Üye
Kayıtlı Üye
7 Eylül 2015
469
220
33
Hormon bozukluğumdan ve adet düZensizliğimden dolayı gynelle ilaç kullandım 2 kutu dra kontrole gittim bana herşey yolunda gözüküyor dedi sonra bnde hazır adetimin 4ncü günü diye spiral tktırmak istedim ve taktrdm sonra bana 2 gün içinde kanaman biter sonra ara kanaman olur korkma dedi spirali geçtiğimz ayın 11nde taktırdım bu ayın 1ne kadar akıntınşeklinde kanamam devam etti 1nde normal adet oldum 6 snda da bitti bu gün tekrar kanamam geliyo yine ara kanama gibi ama ben hiçbişey anlamadm spiral böyle yapar mı yoksa bende bi anormallik mi var

Spiral kullanmadığım için bilmiyorum ama o kaadar uzun süre kanamanın devam etmemesi lazım bence
En iyi doktor bilir bence bi randevu alın

Spiral kullanmadığım için bilmiyorum ama o kaadar uzun süre kanamanın devam etmemesi lazım bence
En iyi doktor bilir bence bi randevu alın
Kendi drum burda yok başka doktorada güveneniyorum çok arada kaldım biraz daha beklesem mi ki diye tereddütteyim ya

Bence kendi doktorun olmasada mutlaka görüşmelisin bi doktorla.. Saglık sonuçta..

Bugün oğlumu sağlık ocağına götürdüm kontrol amaçlı gitmişken ebeye sordum o da bana kaymış olabilir hamile kalırsın hemen git dra dedi sonra bende panik yaptım aradım hemen doktorumu o da bana kayma olduğunu düşğnmediğini ilk 2-3 ay böyle ara ara olabileceğini söyledi hem gebelik testi yaptrsan bile doğru sonucun çıkma ihtimali hiç yok kaç gün olmuş ki daha dedi için baya bi rahatladı yinede gebelik testi yaptım negatif çıktı çok şükür kendimi biraz sakinleştirebildim çok panik olmuştum bi 10 gün bekleyip doktora gidicem inş bişey çıkmaz keşke taktırmasaydım diyorum ama dertsiz başıma dert aldım sanki

evet spiral bi kac aya kadar bu sekilde duzensiz kanama yapmasi normal...
daha uzun muddet devam ederse vucut uyum saglayamiyor anlamini tasiyor ve dolayisiyla cikarttirmak gerekiyor

evet spiral bi kac aya kadar bu sekilde duzensiz kanama yapmasi normal...
daha uzun muddet devam ederse vucut uyum saglayamiyor anlamini tasiyor ve dolayisiyla cikarttirmak gerekiyor
Çok teşekkür ederim böyle cevaplar içimi biraz olsun rahatlatıyor bende kayma falan mı yaptı diye çok endişeleniyordumnbebwğim çok küçük çünkü hamile kalmak istemiyorum zaten o sebeple bu yöntemi tercih etmiştim teşekkür ederim tekrardan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…