kizlar acil yardim edermisiniz bi sorum var :(

GamzeOlur

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Sahte Profil
Kayıtlı Üye
8 Ağustos 2014
74
24
31
Gögüslerime son bi kac aydir hep biseyler saplaniyo aci cekiyorum ve doktora gittim meme ultrasonu verdi günümü bekliyorum gögüslerin cok buyuk ameliyat olmalisin dedi . Sol gögüsümde bi kaç gündür morarmalar oluyor sağ gogusumdede var ama soldaki kadar değil sol gogusumdeki morluklar çok fazla doktora gitmek istiyorum ama göğüs morarmasi için hangi bölüme randevu almak gerekiyo biliyomusunuz yardım edermisiniz lutfeeennn

Son düzenleme:
Öncelikle geçmis olsun inşallah bir sey yoktur. Ben internetten baktım şimdi sizin için okudum bence genel cerrahiye gitmeniz gerekiyor fakat sizde bakın araştırın.

Son düzenleme:
[QUOTaceintheworld, post: 40465536, member: 492933"]Öncelikle geçmis olsun inşallah bir sey yoktur. Ben internetten baktım şimdi sizin için okudum bence genel cerrahiye gitmeniz gerekiyor fakat sizde bakın araştırın.[/QUOTE]

Cok tsk ederm ugrastignz icin. İlk gogus agrim için genel cerrahiye gitmistim ama simdi deride morluk var gogusumde başka bölümemi gitmem gerekiyor acaba onu anlayamadım

[QUOTaceintheworld, post: 40465536, member: 492933"]Öncelikle geçmis olsun inşallah bir sey yoktur. Ben internetten baktım şimdi sizin için okudum bence genel cerrahiye gitmeniz gerekiyor fakat sizde bakın araştırın.

Cok tsk ederm ugrastignz icin. İlk gogus agrim için genel cerrahiye gitmistim ama simdi deride morluk var gogusumde başka bölümemi gitmem gerekiyor acaba onu anlayamadım[/QUOTE]

Ben konunuz hakkında hic bir sey bilmiyorum dogru soylemek gerekirse sadece sizin için araştırdım sizde bakın arastırın olmadı yine aynı doktorunuza gidin internetten gogus morarmasını arastırın ınsallah bir sey yoktur.içinizi ferah tutun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…