Kızlar acil yardım eder misiniz 🙏 6+2 günlükken kese görüntüsü böyle olanınız var mıydı ? Bebek gözükmüyor o yolk sacıda göremedim

tutamtutam

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
21 Eylül 2024
31
6
26
6+2 günlükken kesenin içi böyle olup sonradan bebeğini görenler var mı ? Lütfen dönüş yapın çok endişeliyim 3 gün sonra yine gittim yani 6+5 ken yine bebek görünmedi. Doktor haftaya gel dedi. Kanamam yok. Sizce boş gebelik olma ihtimali yüksek mi yoksa daha erken mi ?

Eklentiler

• 14D5B653-B8F2-498D-B688-0B2C2BAD1AE7.jpeg
    112,8 KB · Görüntüleme: 36
Aynı fotoğraftan 15 soru açtınız, telaşınızı anlıyorum ama şu an yapacak hiçbir şey yok kendinizi strese sokuyosunuz sadece

Aynı fotoğraftan 15 soru açtınız, telaşınızı anlıyorum ama şu an yapacak hiçbir şey yok kendinizi strese sokuyosunuz sadece
bir iki soruya bir kişi anca dönüş yaptı o kadar. Bende bir başkası belki daha yazar diye konu açıyorum. İlk gebeliğim. 3 ekimde randevum. Bir gün bir bir yıla eşit gibi geçmiyor benim için. Doktorun haftaya bebek gözükmezse kürtaj yaparız sözü aklımda çıkmıyor maalesef ki. Bu durumu bir çok kadının yaşadığını biliyorum tabikii ama insan bir yanıt arıyor işte

Yok sonuna kadar hak veriyorum size, yanlış anlamayın lütfen kese düzgün içi şimdilik boş görünüyor belki geç döllenmeydi gittiğinizde göreceksinizdir ama yeni bi ultrason görüntüsü olmadan çok yorum yapılamıyor ya o yüzden diyorum. Ne zaman gideceksiniz doktora?

Haklısınız 3 ekimde randevum. Merak ettiğim şey bu haftada yolk kesesinin gözükmemesi normal mi aslında

benimde öyleydi yolk saç yok dendi ama boş bir gebeliğinde yok dedi ama başta hepsi birden gözükmüyor korkma bende çok korktum başlarda inan sevinsem sevinemiyorum üzülsem üzülemiyordum ama yaran verdi o alır sana o bebeği nasip ederse emin ol hiç bir engel onun doğmasına engel olamaz içini ferah tut

Bide canım benimde 6+7 de göründü bebek yani minnacık ama sen daha ne diyor ultrason bile göremiyor onu bekle sabırlı ol inan seninleyse kendini belli edecek

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…