KIZLAR ACIL YARDIM DESTEK LUTFEN:(

Aysenaz93

Omrum, canim, sinan'im❤️
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
24 Mayıs 2016
2.575
3.585
31
Kizlar ben ne zamandir kedis bakmak istiyorum. Oyle bir istek ki hani kedisleri gorunce icim gidiyor.
Hatta daha once sahiplenmeye kalktim. Sonra nisanlimin "zaten cok yogunsun, kumunu temizleyemezsin, evi tirmalar" falan gibi sebepleriyle dedim ki bir heves alip bakamazsam olmaz simdi. O nedenle vazgectim.
Simdi de baktim 1 anne ve 2 bebegi gecici yuva ariyormus. Sahipleri diyabet tedavisi icin hastaneye yatacakmis. Gecici surenin sonunda ben sahiplendiricegime soz veriyorum dedi.
Kalici olarak bakmak cok isterim. Ama yakinda tus var, sonrasinda mecburi hizmet. Hangi sehre gidicem belli degil. O nedenle kalici sahiplenemiyorum.
Bu aksam bu kedisleri gidip alicam.
Lutfen bana cesaret verin
Yine vazgecersem cok cok pisman olucam.
Tecrubeli sahipler, hayvanseverler, size cok ihtiyacim var :KK43:
Guncel: Kizlar 3 kedi almak ilk kez bakicak biri olarak zor gelir diye dusundum. 1 tane yavru almaya karar verdim.
Tum kararsizliklarimdan da kurtuldum:)
Cok tesekkurler herkese.
2 haftaya sutten kesilecek ve alicam insallah, hem de kalici olarak. Tereddutum de yok.

Son düzenleme:
Bende başlıgı görünce dert sandim :işsiz:
İstiyosan al yoksa alma gazami getiriyim :KK70:

yapamazsin cok zor. gecici olarak birkere sahiplen bakalim kaliciya sonra karar veririsin. ama kedi bakmak zor ve zahmetli

ben üniversiteyi kazanıp geldiğimde kedim ve köpeğimle gelmiştim, neyse ki bir kedi de ev arkadaşımda vardı. onlar öyle bir aşk ki asla yüksünmüyorsun, koltuğun halın perden çizilmiş umrunda olmuyor, her şekilde bir yolunu buluyorsun. önce geçici yuva olmak senin için de iyi olacak, yapabilir miyim? in cevabını göreceksin.

Şu an on günlük dört yavrum var ve ben kafayı yercesine seviyorum. O kadar güzeller k, her hareketleri öyle şapşal ve sevilesi ki :) Bence geçici süre sona erdiğinde onlardan ayrıldığına üzüleceksin...

Ne kadarlık yavrular bu arada?

Benim kedim değil ama köpeğim var. Ya köpeğim bile demek garip geliyor, evladım gibi, kardeşim gibi. Köpek diyenlere çemkiriyorum "Adı var onunnnn" diye, ehehe neyse :) Benim babam köpekleri hiç sevmezdi yanına yaklaşamazdı, sevmek falan hiç istemezdi. Ben kardeşimle direkt yavruyken sahiplenip habersiz eve getirmiştim. İlk birkaç gün kıyamet koptu ama şimdi babam o kadar seviyor ki geldiklerinde hiç yanından ayırmıyor. Sahiplendikten sonra sokağa atanlar nasıl atabiliyor şaşırıyorum. Ama sorumluluğu çok fazla, onu da bir evlatmış gibi düşünerek sahiplenecekseniz sahiplenin lütfen geçici heveslerle almayın.

Sonra nasıl vereceksin başka birine ya :KK43: ben veremezdim o nedenle kalıcı olarak bakabilir miyim diye düşünürdüm. Besledigim sokak güvercinleri başka evin üstüne konsa korkuyorum ben ,başkasına birakamazdim sonra . Eğer sonra sahiplendirebilecegini düşünüyorsan bakımını da ihmal etmeyeceksen sorun yok bence :)

Şu an on günlük dört yavrum var ve ben kafayı yercesine seviyorum. O kadar güzeller k, her hareketleri öyle şapşal ve sevilesi ki :) Bence geçici süre sona erdiğinde onlardan ayrıldığına üzüleceksin...

Ne kadarlık yavrular bu arada?
Bir tanesi 1 aylik.
Digeri kendi yavrusu degilmis, sadece sut veriyormus. 15 gunluk.

Kizlar 3 kedi almak ilk kez bakicak biri olarak zor gelir diye dusundum. 1 tane yavru almaya karar verdim.
Tum kararsizliklarimdan da kurtuldum:)
Cok tesekkurler herkese.
2 haftaya sutten kesilecek ve alicam insallah, hem de kalici olarak. Tereddutum de yok.

X