Kızlar acil testime bakar mısınızzz

Dilan A

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
26 Nisan 2024
18
6
Merhaba, adetime bir gün kala test yaptım ,10 haziran yumurtlama günümdü, değerlendirdim, adet belirtileri var ama mide bulantım oluyor ara ara
Testin sonucu bu 10 dakika içinde çok silik bir çizgi var sanki sizce sonuç nedir
Bir shoplu bir shopsuz halini koyacağım

Eklentiler

• IMG_3654.png
    IMG_3654.png
    70,2 KB · Görüntüleme: 74
  • IMG_3655.png
    IMG_3655.png
    61 KB · Görüntüleme: 72
Merhaba, adetime bir gün kala test yaptım ,10 haziran yumurtlama günümdü, değerlendirdim, adet belirtileri var ama mide bulantım oluyor ara ara
Testin sonucu bu 10 dakika içinde çok silik bir çizgi var sanki sizce sonuç nedir
Var görünüyor hayırlı olsun

Umudunu kırmak istemem benimde böyle oluyordu yalancı pozitif çıkıyordu çizgiyi görüyordum shop yaparak daha belirgin hale geliyordu ama adet oluyordum. İnşallah senin vardır

Ben bu şekilde çıkan testleri hep negatif olarak değerlendirdim nedense inşallah senin pozitiftir

Bence pozitif benim arkadaşım da böyle öğrendi. Betası 30 falan çıkmıştı kan ver hemen

X