Kızlar acil!!!!. Perşembe ameliyat oldum. Tampon yok.

dryesil

Guru
Kayıtlı Üye
4 Ağustos 2009
29
0
selam kızlar. perşembe günü ameliyat oldum. burnumda tampon yok sanırım. çünkü sağ taraftan çok hafif nefes alıyorum. soldan hiç alamıyorum ama. sizce normal mi?.

Salı günü gel dedi. sizce salı günü burnun üstündeki ateli mi alacak? 6. gün oluyor.

çok geçmiş olsun..
silikon vardır.bende de silikon vardı. ki normal..

6.günde alçıyı ve silikonu varsa dikişleri alıyorlar.Ama sonra yine bant vs tekrar kapatıyorlar. Onuda bir hafta sonra alacağız diyorlar.bana öyle dediler.

canım bu silikon dediğin nasıl bir şey? burnun içinde mi oluyor? çıkınca rahatlar mı nefes alışım?

bir de silikonlar çıkmadan önce de nefes alıyor muydun?. doktor okyanus suyunu verdi. kullan dedi.

bir de silikonlar çıkmadan önce de nefes alıyor muydun?. doktor okyanus suyunu verdi. kullan dedi.

burnun içinde oluyor. silikonluyken nefes veriyordum ama alamıyordum. çıkınca tabi daha kolay nefes alıyorsun.ancak burnunun içi henüz iyileşmediği için ağzından nefes alıyorsun..
okyonus suyu falan vermedi bana..

ben az biraz nefes alıp verebiliyordum okyanussuyu ii geliyordu vardır içinde silikon tampon

canım doktorun sana şöyle bir operasyon yaptım içine bunları koydum salı günü geldiginde bunu bunu yapcam diye seni bilgilendirmiyormu .bence doktoruna sor seni aydınlatması gerekiyor sonucta burun senin ve o ameliyatla ilgili herseyi bilmek hakkın ..böylee karambole beklemek zor olsa gerek.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…