Kızlar acil cevap .....

zeytingxoxzlxux

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
13 Mart 2008
5.104
1
Selam adetim bir gün gecikti , korunmadığımızdan beri 1-2 gün gecikiyor bende her zaman gebelik testi alıyorum şimdi soruma geleyim yarımsaat önce gebelik testi yaptım baktım tek çizgi çıktı bir de 2. çizgi çıkması gereken yerin kenarında kırmızılık birikti yani çizgi çıkmadı şimdi gidip bir daha baktım net bir şekilde 2 . çizgi görünüyor acaba bööle bir şey yaşayan var mı ????? daha önce de denemiştim beklediği halde testte 2 .çizgi çıkmamıştı ? Aynı şeyi yaşayan :1shok: var mı test hatalımıdır ????? çok uzun oldu heyecandan kusura bakmayın

Selam adetim bir gün gecikti , korunmadığımızdan beri 1-2 gün gecikiyor bende her zaman gebelik testi alıyorum şimdi soruma geleyim yarımsaat önce gebelik testi yaptım baktım tek çizgi çıktı bir de 2. çizgi çıkması gereken yerin kenarında kırmızılık birikti yani çizgi çıkmadı şimdi gidip bir daha baktım net bir şekilde 2 . çizgi görünüyor acaba bööle bir şey yaşayan var mı ????? daha önce de denemiştim beklediği halde testte 2 .çizgi çıkmamıştı ? Aynı şeyi yaşayan :1shok: var mı test hatalımıdır ????? çok uzun oldu heyecandan kusura bakmayın

canım 1 tane daha yap.insallah hamilesindir.ben o kadar bekletmeme ragmen cift cizgiyi silikte olsa goremedim

benim 2.çizgim silikti ve sonuç hamileyim... ama 1 tane daha yap bide en önemlisi kan testi.... İnşallah hamilesindir....:CüvCüv::emir_bebek:

bazı testler bozuk olabiliyor canım istersen bir test daha yap ama kan testi ile kesin sonucu bir kaç saatte alabilirsin bence kan testi yaptır rabbim gönlüne göre versin inşallah

canım bence 10 gün bekle sonrasında daha yeterli bi sonuç alırsın.bu süre içindede vucudundaki değişikliklere dikkat et.kendini çok kaptırıncada psikolojik oluyo bazı şeyler.rahat ol kafana çok takma..inş hamişsindir...:)

Benim testim % 90 dogrulugu olan bir testi ve her yapisimda tek cizgi cikiyordu..Ama hamile kaldigimda yine tek cizgi ve silik bir ikinci cizgi cikti...
Bencede bir test daha yap yada imkanin varsa doktora git...

Herkese desteklerinden dolayı teşekkür ederim , cuma akşamı bir tane daha test aldım ve o da pozitif çıktı , ben ilk testi yeterince beklememişim o yüzden sonradan çıkmış ... çarşamba günü dr. randevum var ilk gebeliğim dış gebelik olduğu için yeterince sevinemiyorum :KK43:( ve kendimi kaptırmak istemiyorum .Umarım çarşamba gününden sonra şansım yaver gider , umarım tüm bekleyenler muradına erer :))

kızlar hamile kalanlar özellikle hamileyken daha bilmeden yani adet belirtileriniz heran adet görüceksinizmiş gibi belirgin oldumu yaa merak ediyorum ama alamadım cevabımı?

Bende oldu...Ilk ay cok az adet gördüm,yani sadece kilodum kirlendi biraz ve kesildi...O sira hamile oldugumu bilmiyordum...Ama yinede hamileyse ve kan gelirse mutlaka doktora...daha sonra 3-4 aylik hemileyken bile adet görecegimi düsündüm...Doktorum normal dedi...Kan gelmedi ama normal adet dönemi öncesi olan kasik agrilari,gögüs agrilari gibi belirtilerim 4.aya kadar oldu...Her seferinde korktum adet olup bebegi kaybedicem diye..(daha önce bir düsük yapmistim o yüzden korktum)

Ben bugün gittim doktora 5+5 günlük hamileyim:)))
Her gün adet olacakmışım gibi hissediyordum sonra geçiyordu halen de akşamları ara ara oluyor bakalım hayırlısı, benim birde beyaz tortulu akıntım oldu , göğüs ağrısını halen çekiyorum ama uçlarda yoğunlaştı bende birde aşırı gaz ve kabızlık oldu bilmem alakalı mı , hafif bir akıntım hala var . Ve gece yatarken kasıklarımda hafif hafif ağrı oluyor .Darısı tüm isteyenlerin başına :))

gözün aydın olsun canımmm allah ım inşallah sağlıkla kucağına almayı nasip eder darısıda bizim başımıza.....:teytey::teytey:

kızlar hamile kalanlar özellikle hamileyken daha bilmeden yani adet belirtileriniz heran adet görüceksinizmiş gibi belirgin oldumu yaa merak ediyorum ama alamadım cevabımı?

canım ben adetime 8 gün varken öğrendim hamile olduğumu şuan 4 hafta 4 günlük hamileyim ilk belirtim kabızlık,göğüs uölarında ağrı vardı adetim 24 ocaktı yaklaştığı zaman belimde ve kasıklarımda ağrı vardı aynı adet olacakmışım gibi halende devam ediyor inşallah hamilesindir canım:CüvCüv::1hug:

Ben bugün gittim doktora 5+5 günlük hamileyim:)))
Her gün adet olacakmışım gibi hissediyordum sonra geçiyordu halen de akşamları ara ara oluyor bakalım hayırlısı, benim birde beyaz tortulu akıntım oldu , göğüs ağrısını halen çekiyorum ama uçlarda yoğunlaştı bende birde aşırı gaz ve kabızlık oldu bilmem alakalı mı , hafif bir akıntım hala var . Ve gece yatarken kasıklarımda hafif hafif ağrı oluyor .Darısı tüm isteyenlerin başına :))

canım gerçekten çok sevindim. Benimde aynı senin gibiydi. Felaket bir karın ağrısı ile adetim gecikmişti. Önemsemedim kurban bayramıydı hatta. Burnumdan geldi ağrıdan. Test yaptım hamileyim. Şimdi 10+4 günlük hamileyim. Gaz ve kabızlık oluyor hala bende. Akıntı hala devam ediyor.
Bebişin hayırlı olsun arkadaşım. Allah kucağına akmayı nasip etsin inşallah.:Saruboceq:

Akinti,gaz ve kabizlik normal....7 aylik hamileyim akinti hala geliyor hatta eskisine nazaran cok daha fazla geliyor...Bazen günde 2 kere ic camasiri degistirmem gerekiyor..Akintiya karsi pet kullanmamam ragmen..Doktorum herhangi birsey demedi sadece kokuya karsi bolca su icmemi söyledi günde en az 2 litre su...
Kabizlik ve gazda hamileligin boyunca yasayacaksin,yada yasamamak icin yediklerine dikkat ediceksin...Cukulata kakaolu seylerden uzak dur..Bildigim kadari ile hamilelik döneminde bagirsaklar daha yavas calisiyor..
Senin adina cok sevindim.Allah rahat bir hamilelik nasip etsin insallah...Bilirsin ama ben yinede söylüyeyim sakin agir seyler kaldirma...Alisveris torbalarina falan dikkat et en fazla 5 kilo...(ben hepsini esime tasitiyordum :))

Akinti,gaz ve kabizlik normal....7 aylik hamileyim akinti hala geliyor hatta eskisine nazaran cok daha fazla geliyor...Bazen günde 2 kere ic camasiri degistirmem gerekiyor..Akintiya karsi pet kullanmamam ragmen..Doktorum herhangi birsey demedi sadece kokuya karsi bolca su icmemi söyledi günde en az 2 litre su...
Kabizlik ve gazda hamileligin boyunca yasayacaksin,yada yasamamak icin yediklerine dikkat ediceksin...Cukulata kakaolu seylerden uzak dur..Bildigim kadari ile hamilelik döneminde bagirsaklar daha yavas calisiyor..
Senin adina cok sevindim.Allah rahat bir hamilelik nasip etsin insallah...Bilirsin ama ben yinede söylüyeyim sakin agir seyler kaldirma...Alisveris torbalarina falan dikkat et en fazla 5 kilo...(ben hepsini esime tasitiyordum :))

çok teşekkür ederim , benim zaten bir bağırsak problemim vardı bu üstüne tuz biber ekti bazen bu gaz ağrıları kasık ağrıları ile karışabiliyormuş ... Ağır hiç bir şey kaldırmıyorum çok dikkat ediyorum gerisi Yüce Rabbime kalmış ... Bir de kalp atışlarını duyup rahatlarsam o zaman keyfim yerine gelecek ...Seninde çok az vaktin kalmış umarım sağlıklı bir şekilde bebeciğine kavuşursun :emir_bebek:

canım gerçekten çok sevindim. Benimde aynı senin gibiydi. Felaket bir karın ağrısı ile adetim gecikmişti. Önemsemedim kurban bayramıydı hatta. Burnumdan geldi ağrıdan. Test yaptım hamileyim. Şimdi 10+4 günlük hamileyim. Gaz ve kabızlık oluyor hala bende. Akıntı hala devam ediyor.
Bebişin hayırlı olsun arkadaşım. Allah kucağına akmayı nasip etsin inşallah.:Saruboceq:

Çok teşekkür ederim tatlım senin ki de hayırlı olsun umarım sağlıklı bir şekilde kavuşuruz bebeklerimize :))

Tebrikler canım benin allah herkezin gönlün e göre muradını versin çok sevindim böyle hamişleri duyunca çok seviniyorum darısı bekleyenlerin başına

X