kızlar acil cevap!!!!!!!!!!

bence hemen yeniden kan testi yaptır. güvenilir olan o. sağlıklı bir gebelikte değer her geçen gün ikiye katlıyormuş. eğer gebe isen şu anda10 un üzerine çıkmış olması lazım. ben kanda görmeme rağmen idrarda hiç göremedim gebeliği. o yüzde stres yapmadan kan testini tekrarla bence. allah gönlüne göre versin.

canım kan testini çok erken yaptın bencede belkide geç döllenme oldu tekrardan bir kan testi daha yaptır umarım hamilesindir

kızlar sabah ilk idrarımla yaptım yine 2. çizgi çıktı bakalım ne olacak dün adet olmam lazımdı bugünde olamadım

CANIM GÜZEL HABERLERİNİ BEKLİYORUZ.Kan tahlili sonucu pozitif çıkıcak inşallah .Allah gönlüne göre versin a.s.

canım saol ama iki üç gün daha kan testi yaptırmak istemiyorum hayal kırıklığı olmasın diye

canım tebrik ederim hamişsin:teytey:.kan değerin 2 çıkmış.5 ve yukarısı gebelik demek.bak ben bir kere beta hcgem 0.146 çıkmıştı laborant tekrarlarsın demişti.normalde bu değer 0.100 çıkması lazım senin 2 çıkmış.bence hemen yarın bir kan testi yap ve bu güzel duyguyu yaşa.bizler içinde dua etmeyi unutma

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…