kızlar acil cevap verirmisinz lütfennn

cornelia35

HoŞGeLDiN BeBeĞiM....
Kayıtlı Üye
7 Kasım 2008
1.163
3
36
kızlar sıze bişiy sorcam bilen cevap verirse cok sevınıcm benım buay adetım sadece iki gün sürdü cok agrım olduu normalde 6gun sürerdi buay 2gün sürdü biiiti :uhm:agrım oldu die parol içtim ondan mı olabılır neden olur sızcee ve dun adetımın 10.günüydü sag kasıgımda batmalar oldu yürürken cok tuhaftım bıcak batar gibi:bbo: acaba hamile olma sansmm varmı bu ay gebelikten cok süphelenıordum yumurtlama gunlerınde bel agrım baslamıştı gögüslerim şişmişti ama adet oldum işte oda 2 gun surdu.:çok üzgünüm:şimdi göğüslerimde agrı yokk.fakat sag kasıgımda batma ve bel agrısı var.adetimin 3.günü yanı son gun adetın gelmeyen gunu test yapmıştım negatıf cıkmıştı.benneyaptımki.bugun adetımın 10..günü ve benım kasıklarımda batmalr varrr..böle bişey yasayan varmı kızlar cevap yazın lütfen herkese teşkkürler..a.s.

canım benim normalde hep gecikir ben yaşamadım böyle birşey ama burada böyle birşey yaşayan çok kişi var...inşallah vardır birşeyler..duydun mu hiç bilmiyorum ama yerleşme kanaması da olabilir yani hamile kalmışsan eger.çünkü çok kısa sürmüş normalinden...

canım söylediğine hamilelik belirtisi gibi ama eğer ilaç kestiyse adetini kist belirtiside olabilir bence bi doktorla görüş

canım benim normalde hep gecikir ben yaşamadım böyle birşey ama burada böyle birşey yaşayan çok kişi var...inşallah vardır birşeyler..duydun mu hiç bilmiyorum ama yerleşme kanaması da olabilir yani hamile kalmışsan eger.çünkü çok kısa sürmüş normalinden...

canım söylediğine hamilelik belirtisi gibi ama eğer ilaç kestiyse adetini kist belirtiside olabilir bence bi doktorla görüş

saolun kızlar bılmıorum valla kafam cok karısık bakalım pazartesı gıdıcez zaten sölerim

X