kızlar acil cevap verin lütfen...

meryemyilmaz

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
27 Şubat 2008
189
5
kızlar 2 haftalık hamileyim ve sabah merdivenlerden düştüm çok şiddetli düşmedim biraz sağa sola savruldum bacaklarımı çarptım enson popomun üstüne oturdum.bebeğe bişey olmaz demi nolur hemen cevap verin bana

Son düzenleme:
kanaman olmadıysa bence endişe etme cnmm ama yerinde olsam doktorumu arardımm sen içini ferah tut

Allah korusunda ,kanama ne kadar zaman sonra oluyo ki ben düşeli 1saati geçiyo kanama filan olmadı.iş arkadaşlarım okadar basit değil bişey olmaz dediler ama.

gecmis olsun insallah bi sey yoktur
ama senin yerinde olsam ben doktorumu arardim cunku biz ne soylesek yanlis olabilir

valla şuanda saat 10:20 ben saat 08:00 de düştüm kanama filan olmadı ağrı filan da yok Allah korusun bişey olmaz inşallah.henüz doktora başlamadım pazartesi başlayacam olmazsa hastaneye giderim

bence iş arkadaşların doğru söylüyor hemen ağzında durmuyorki kanaman falan da yokmuş Allah korumuş bence inş bişey yoktur hekime başvur bence geçmiş olsun :)

Canım söylediğine göre bişey yok gibi duruyor. Sen yine de dikkat et kendine.:nazar:
Allah nazarlardan korusun hamişlerimizi.

canım sen yinede bir hastaneye git çünkü daha çok yeni bebişin kanama yoksa sorun yoktur ama sen yinede tedbiri elden bırakma çok gçmiş olsun

ay evet yaa nazarmı değdi nedir???? valla nasıl oldu anlamadım belkide başım dönmüştür neyse şuana kadar bişey olmadı ağrı kanama filan ama gidicem doktora..ALLAH hepmizi korusun ve hepinizi seviyorum arkadaşlaarrrr:nazar::nazar::nazar:a.s.

X