Kızlar acil cevap verin hamile miyim sizce

hshsjsskshhsj

Üye
Kayıtlı Üye
17 Ağustos 2023
34
13
20
Kızlar merhaba🌸💖 benim regl günüme 5 gün kala yani ovulasyondan 10 gün sonra kahverengi bı lekem geldi ama o kadar 1 kereliğine geldi sadece aynı gece test yaptım negatif çıktı ama midem bulaniyo ateşim var karnım ve belim çok ağrıyor goguslerimin ucu çok ağrıyor kramp giriyo karnima şuan reglime 2 gün kaldı sizce hamile miyimdir

Kızlar merhaba🌸💖 benim regl günüme 5 gün kala yani ovulasyondan 10 gün sonra kahverengi bı lekem geldi ama o kadar 1 kereliğine geldi sadece aynı gece test yaptım negatif çıktı ama midem bulaniyo ateşim var karnım ve belim çok ağrıyor goguslerimin ucu çok ağrıyor kramp giriyo karnima şuan reglime 2 gün kaldı sizce hamile miyimdir
10 gün sonra yaptığınız testte çıkmaması çok normal idrara 12-14 günde geçiyor belirtilerinizde varmış adet gününüz de tekrar test deneyin inşallah pozitife döner🪻

Ben seyi anlamiyorum iliskiden hemen 5 6 gun sonra midem bulandi diyorsunuz cidden imkansiz bisey ben 15 haftaligim bulantim 7 de basladi. Bulanti hemen baslayan bisi degil.

Reglin 5gun gecikmesini bekle kesin sonuç cikar yeniyse gebelik silik çikiyor sonra koyulaşiyor bende 5gunde kesin çikiyordu

Kız ben hamile kalmadan her ay midem bulanıyor diye kendimi hamile sanar kendimi yataklara atardım moda girip. 11 haftalık hamileyim 0 bulantı ile devam ediyor 🤣🤣

Yok lekem geldi hiç gelmez goguslerime dokunamiyorum bile karnım çok fazla ağrıyor anlamadım ki
Benim ilk hamileligimden 2 ay önce boyle lekelenmeler oldu 3 4 gun kahve renginde azar azar geldi doktora gittim hormonlarim karişmişti ilac kullandim 1 ay gecti 2ci ay hamileydim artik ilaç filan bitmisdi yani hormonlara dikkat edin onlar çok karişinca boyle tarz lekelenmeler oluyor
Ben hamile olunca hic gogusum agrimiyo mesela ama kasiklarim agriyor hep

X