kızlar acil bi bakarmısınız???

deniz1634

oğlum abi oluyo
Kayıtlı Üye
24 Ekim 2007
1.208
3
merhaba arkadaşlar sizlere bişiy danışmak istiyorum... sorum şu; bende ilk defa gördüüm ve çok şaşırtan bişey başıma geldi. benim adet günüm yarın ve dün gece ilişki sonrası 10-15 dakika yattım ayağa kalkar kalkmaz kasıklarıma feci bir sancı girdi ( bu sancı adet sancısının fazlasıydı) ve ardından 2 damla kadar bi kanamam geldi sonra sabaha kadar 1-2 damla kadar geldi ve bugün acayip derecede kasıklarımda adet sancısı gibi bi sancı var sizce neden böyle birşey olur nedeni ne olabilir? yarın eğer adet olmazsam dr a gidicem zaten ama olursamda adetten dolayı diye düşünücem daha sonra gidicem dr.a gidene kadar lütfen yardımcı olurmusunuz?????

acil cevabınızı bekliyorum lütfen... yoksa bu gece uyku girmeyecek....:çok üzgünüm::çok üzgünüm:

canım bendede oluyordu ilişkiden sonra bazı zamanlar kan geliyordu.doktora sordum bende pko var bu rahatsızlıktan kaynaklanıyor dedi fakat seninki niçin

canım ya walla bilmiyorum ama ben normal yıllık kadın doğum kontrollerime 6 ayda bir gidiyorum ve geçen gittimde hiçbirşey çıkmamıştı bu neden olur aklım almıyo ve çok korkuyorum yarın gidicem galiba dr.a ama genede şimdiden yarına kadar çok merak ediyorum bu gece uyuyamayacağım galiba

rahat ol stres yapma.adet dönemin yakın olduğundanda olabilir.korkulacak bişi olduğunu sanmıyorum.sen yinede bi git

canım ya zaten yarın dr.a gidicem zaten sabah randevumu alıpda gidicem ama genede insan korkuyo napıcamı şaşırdım walla...

deniz1634 umarım ciddi bir şey yoktur hatta inş hamişsindir dr dan sonra bizi bilgilendir unutma olur mu geçmiş olsun

inşallah önemli birşeyin yoktur cnm bence kafana takma ve rahat ol :sm_confused:belkide hamiş olablirsin inşallah öyledir.haberlerini bekliyoruz.

merhaba arkadaşlarrr ilginize çok teşekkür ederim ama henüz dr.a gitmedim bakalım halen daha adet olmadım o gelen azcık olan kanamadan sona dünle bügün adet olmadım ama dr.a yarın randevu alıp gidicem inşallah bişey çıkmaz... tabiki size bilgi vericem canlarımmm:)

canım ben de anlayamadım bu ne kanaması şimdi?İnşallah hamilesindir canım doktordan gelir gelmez hemen neticeyi yaz canım emi ?Hayırlısı olsun,Allah gönlüne göre versin

tabiki canım ne demek tabiki size haber vericem bende merak ediyorum bakalım yarın gidecem galiba sabah randevu alıcam akşam saatine eşimle gidicem gelince yazarım...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…