Kızlar acil bakarmısınızz lütfenn

elmas85

Guru
Kayıtlı Üye
27 Nisan 2007
7
0
39
Selamlar,

Bu hafta sonunda 7. ayıma giricem, lakın bebeğim çok aşağlarda, hissedebiliyorum, baskı yapıyo, ufak ufak sancılarım oluyo gün içersinde, erken dogumla bir ilgisi olabilirmi?
Şimdiden Teşekkürler

canım merak etme,eğer doktorun ultrasonda bebeğin duruşu ve yeri normal diyorsa sorun yoktur..ayrıca aşağıda hissettiğin tekmeler ;bebeğin ayaklarıdır canım kendisi değil..genelde bu aylarda henüz doğum pozisyonu almadıkları için bu normal..ayrıca bu sancılarda aşağıya vuran bebeğin mesaneye baskı yapmasıyla oluşan ağrılar olabilir..yinede her kontrole gittiğinde dr una yeri ve duruşu ile ilgili sor ..hem için rahatlasın..

Selamlar,

Bu hafta sonunda 7. ayıma giricem, lakın bebeğim çok aşağlarda, hissedebiliyorum, baskı yapıyo, ufak ufak sancılarım oluyo gün içersinde, erken dogumla bir ilgisi olabilirmi?
Şimdiden Teşekkürler

Canım genellikle erkek çocuklarda aşağıda oluyor. Ben oğluma hamileykende sürekli aşağıda taşıdım. Ufak tefek kramp gibi sancılarım oluyordu. 9 aya kadar böyle ufak tefek sancılarım oldu. Merak edilecek bir durum yok. Eğer kafanda soru işaretleri varsa sen gene doktorunla konuş.

normal canım benimde oğlum aşşağıdaydı hep ha doğdu ha doğacak gibiydi gerçi 9 ay duramadı ama 8. ayda doğurdum 2 b kilo doğdu şimdi 8 yaşında ellerinizden öper

İçimi rahatlattınız valla kızlar süpersiniz, benim de oğlusum olcak ilk çocuk oldugu için herhalde ben biraz pinpirikli davranıyorum sanırım. Sonsuz teşekkürler,

X