Kızlar acil bakarmısınız

kubradar

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
3 Nisan 2024
38
7
22
herkese merhaba ben nisan ayında bir kimyasal gebelik geçirdim o zamn çok akıntım olmadı hamilelikle bu ay düşükten sonra ilk defa çocuk düşüncesine girdim ama adetime 10 gün var aşırı sut gibi bazen biraz daha koyu akıntım var akıntı bu kadar erken olurmu ?normalde çok akıntım olmaz ama bu ay aşırı denecek kadar fazla bu gün okulda merdivenleri çıkarken bi batma hissettim hatta ağrıdı o an boyle akıntı olabilirmi bu kadar erken cevaplayan herkese çok tesekkür ederim

Adete 10 gün varsa belirtiler erken bence. Ama kişiden kişiye göre değişebiliyor bilemedim.

kızlar benim de ovülasyon testime bakar mısınız

Eklentiler

• IMG_6569.jpeg
    30,3 KB · Görüntüleme: 7
  • IMG_6570.jpeg
    211,3 KB · Görüntüleme: 6
Evet yumurtlama dönemim 6 -7 gün önceydi
Ben sizin gibi bir dönem geçirdim 2 ay önce ve bu akıntıyı kasıklarımdaki batma hissini doğal olarak gebeliğe yordum ama mantarmışım ve fitil kullandım.Bu ay hiç akıntım olmadı benimde 9 gün var reglime ve göğüs uçlarımda inanılmaz bir hassasiyet var sadece ve çok dik uçlarım büyüdü de

Adetime 9 gün kaldı bn 25 28 gün arasında adet oluyorum. Yumurtlamamı gördüm yumurtlamıyorum bnce akıntı da yumurtlama dönemindeki gibi değil bilemiyorum yinede
Bazı aylar iki defa yumurtlayan vs bile olabiliyo hiç bi zaman tam emin olamıyoruz ki gerçekten vücut bizi şaşırtacak kadar bilinmez davranıyo ya :)

Takip edin bir bakalım bir iki gün daha bugünü değerlendirin isterseniz

Adet olacakmis gibi sistim goguslerim patlayacak zaten ya normal olarak rahatsizim gozelrimde karincalanma var birde basim donuyor son iki gundur migdemi usuttum galima asiri bulantim var

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…