KIZLAR ACİL BAKARMISINIZ

eceunsal

Üye
Kayıtlı Üye
8 Temmuz 2024
368
95
Kızlar merhaba son adet tarihine göre 3+6 hamileyim 4. Haftaya giricez mide bulantısı sebebiyle acilde kan alınınca öğrendik beta 2 güne bir baktırıyoruz
İlk 19 temmuz 8.2
21 temmuz 36.9
23 temmuz 173
25 temmuz bugün 600
Çıktı beta gayet iyi gidiyor ama sağ kasığımda Batmalar oluyo sanki adet olcakmışım gibi adet tarihimi dün veya bugün geçiyoruz bide idrar yaparken yanma var ve aşırı korkuyorum herkezde oluyo mu bu şekilde lütfen deneyimlerimizi paylaşırmısınız??

Kızlar merhaba son adet tarihine göre 3+6 hamileyim 4. Haftaya giricez mide bulantısı sebebiyle acilde kan alınınca öğrendik beta 2 güne bir baktırıyoruz
İlk 19 temmuz 8.2
21 temmuz 36.9
23 temmuz 173
25 temmuz bugün 600
Çıktı beta gayet iyi gidiyor ama sağ kasığımda Batmalar oluyo sanki adet olcakmışım gibi adet tarihimi dün veya bugün geçiyoruz bide idrar yaparken yanma var ve aşırı korkuyorum herkezde oluyo mu bu şekilde lütfen deneyimlerimizi paylaşırmısınız??
Sancılar normal bol su iç ilaç vs ağır kaldirma bol bol dinlen tutunma aşamasında çünkü stresten uzak dur

İlk 19 temmuz 8.2
21 temmuz 36.9
23 temmuz 173
25 temmuz bugün 600
İdrarda yanma varsa idrar yolunda sıkıntı olabilir bir Dr gözük istersen canım

İlk 19 temmuz 8.2
21 temmuz 36.9
23 temmuz 173
25 temmuz bugün 600
Batma hissi normal, rahminiz genişliyor. Ama idrarda yanma enfeksiyon belirtisi olur genelde. Doktorunuza mutlaka bahsedin bundan ve bol bol su için.

Tamamdır çok teşekkür ederim allah razı olsun gideceğim mutlaka ❤
7 haftalık olduk halen agrilarim var nornal yani şimdi alt karın ağrım başladı bazen kasik yemeklerdeb sonra midem bulanma başladı be güzel di ya bugüne kadar 🤣🤣sağlıkla ilerler inşallah senin de sagsaglim kucağına alırsın canım korkma tadini çıkar Allah'ın izniyle herşey yolunda gider

7 haftalık olduk halen agrilarim var nornal yani şimdi alt karın ağrım başladı bazen kasik yemeklerdeb sonra midem bulanma başladı be güzel di ya bugüne kadar 🤣🤣sağlıkla ilerler inşallah senin de sagsaglim kucağına alırsın canım korkma tadini çıkar Allah'ın izniyle herşey yolunda gider
Ay inaşllah içim rahatladı valla keseyi ve kalp atışını ne zaman gördünüz birde❤ beta kaçta

X